Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Violetta harmadik évadjáról...

Violetta harmadik évadjáról valaki valamit? Én ezt olvastam.

Figyelt kérdés

2014. júl. 17. 10:50
 1/6 A kérdező kommentje:
A harmadik évadban folytatódik a Studio 21 diákjainak szövevényes története, akik ugyan érettebbek lettek, de még rengeteg tanulás áll előttük, hogy elérjék céljaikat. A premier epizódban a világhírű YouMix világturné után a diákok visszatérnek Buenos Aires-be, hogy befejezzék az utolsó évüket a stúdióban. Az Európában aratott hatalmas siker azonban megváltoztatta egyéni álmaikat és ambícióikat, és az egykor egységes csoport már korántsem tart össze. Gregorio például nyit egy konkurens stúdiót és néhány régi tanítványát átcsábítja.
2014. júl. 17. 10:51
 2/6 anonim válasza:
enis varom mar nagyon, de m.o-n nem most lesz a 3. évad. Most a tv-ben csak 1. ment le, wikipedian kint van magyarországon mikor kerül bemutatásra.
2014. júl. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

3.évad? :D

mikor?.:O

2014. júl. 18. 13:37
 4/6 anonim ***** válasza:
En Starityn lattam videokat arrol hogy mi lesz a harmadik evadban. De amugy mostmar ha beirod a youtub-ban h violetta 3 akkor mostmar az elso resz fele is fennt van meg dalok meg az igazi informaciok
2014. júl. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az első részt megnéztem:33
2014. júl. 22. 13:03
 6/6 anonim válasza:
Én annyit tudok,hogy Violetta szőke lesz,sok új szereplő lesz a sorozatban és azt olvastam,hogy Tomas visszajön,de a főcímdalban én nem láttam.
2014. júl. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!