Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok mondani nem túl ismert,...

Tudtok mondani nem túl ismert, de annál jobb háborús filmeket?

Figyelt kérdés
Olyan filmeket keresek mint a Tank- Háborús fenevad, vagy a Vörös vihar, amelyek nagyon jók, de mégse látni egy Top 10 (vagy akárhanyas) listán sem. Ilyeneket, hogy Ryan közlegény megmentése, Kelly hősei, Apokalipszis most, ne írjatok, mert ezeket ismerem, és szinte minden ilyen listában szerepelnek.

2014. júl. 18. 22:58
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Mindkét Sivatagi cápákat megfogom nézni, a Bőrnyakúak már tervbe van, a Bombák följdént már láttam, a Furyról viszont még nem hallottam :D Köszi! :D
2014. okt. 10. 18:15
 22/26 anonim ***** válasza:

A sivatagi cápák 2-nek semmi köze az 1-hez, angol címe teljesen más csak a magyar fordítók találták neki ki ezt a címet és valami eszméletlen gagyi az a film közelébe sincs az 1-nek :D

2,9 port.hu-n :D

[link]

2014. okt. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Mikor utána néztem Port.hu-n sejtettem, hogy valami nem okés :D
2014. okt. 11. 09:43
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
19# vok háát a második rész szerintem is sz*r :D bocsi nem néztem utánna :D
2014. okt. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy még aktuális e a kérdés de itt van pár: Harag, Szahara(1995). A szahara fent van youtube-on:

[link]

2015. máj. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális, akkor a Pearl Harbor -Égi háborút mindenképp ajánlom!
2017. máj. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!