Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » ZseniKém 2 lesz valamikor?

ZseniKém 2 lesz valamikor?

Figyelt kérdés
mert írták egy pár oldalon hogy lehet hogy lesz. De kb mikor kerül sor a forgatására? és hogy kb miről fog szólni/szólhat

#2. rész #akció-vígjáték #Steve Carell #Anne Hathaway #Zsenikém #Agnet86 #Agnet99 #Alan Arkin #Get Smart #Peter Segal
2014. júl. 20. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem úgy néz ki hogy lenne akármilyen folytatás is.
2014. júl. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]


szóval tervezték hogy lesz

2014. júl. 20. 13:47
 3/6 A kérdező kommentje:
2014. júl. 20. 13:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezek semmit sem jelentenek.Az első kettőt már én is megnéztem,de semmit sem jelent.

Nincs dátum,nincs rendező,forgatókönyvíró stb.Aztán nincsen semmilyen hír a forgatásról,de még a szereplőválogatásról se,sőt,ha egyáltalán készülne második rész,akkor a Warnes Bross már biztosan közölt róluk volna valami infót.

Utolsó cikket pedig 2008-ban írták...

2014. júl. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ez igaz de az Anchorman1 és Anhorman2 között is több mint 9 év telt el. úgyhogy még lehet remény. Nem igaz?
2014. júl. 20. 14:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez is igaz,de azért szerintem az Anchorman jobb film mint a Zsenkiém.Bár egyik se igazán jött be,az utóbbi azért mégiscsak gyengébb szerintem.

De ami miatt lehet esély a folytatásra az a bevétel,mert 80millió dolláros büdzsé mellet 230milló dollárt hozott be,ami azért nem olyan rossz.

De még így se hinném hogy lenne folytatás,mert szerintem elég gyengére sikeredett filmről van szó,meg az is biztos hogy ennyit se hozna össze a 2. része.

2014. júl. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!