Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet a címe?

Mi lehet a címe?

Figyelt kérdés

Igaz történet alapján játszódik.

Arról szól, hogy egy nő él a férjével és ha jól emlékszem két gyerekük is van. A lényeg az, hogy a nőci egyre rosszabbul érzi magát a kapcsolatban, pedig minden oka megvan az örömre, gazdag a férj, boldogok a gyerekek. Van egy olyan jelenet is, hogy a férfi vett valami ajándékot feleségének, de a végén a nő azon is elkezdett veszekedni. A férj megelégeli, és elköltözik, de a nőnél hagyja a gyerekeket, és a gyerektartáson felül jelentős csekkeket küld az asszonynak, de neki ez sem elég. Folyamatosan zaklatja. Ahogy megy az idő, a volt férjnek lesz egy új barátnője, ami csak olaj a tűzre. A végén a nő megöli a volt férjét és annak barátnőjét álmukban. Amikor elkapták a nőt, semmit sem tagadott, és nem bánt meg. A filmnek van második része is, ami leginkább a nő tárgyalásáról szól, amiben életfogytig tartó büntetést kap.


Szóval a lényeg:

Gyilkos nő megöli a volt férjét

Két részes a film

Igaz történet alapján (az elmult 1-2 évben szabadulhatott a nő)


Nagyon régóta keresem ezt a filmet, meg is volt magyarul, még évekkel ezelőtt az M1-en adták. Rendesen szinkronosan is kijött, biztos, hogy sokan látták, hátha valaki emlékszik a címére.

Légyszi segítsetek, köszi!



2014. júl. 21. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! :) Szerintem ezeket kerested. Az első rész alatt nincs leírás, a második (tárgyalós) résznél viszont ott van.


[link]

[link]

2014. júl. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen valóban ez az a film, nagyon szépen köszönöm a segítséget, természetesen ment a zöld like. Nagyon sokat segítettél vele. Már csak azt kell kitalálnom, honnan tudnám beszerezni. Már egy jóideje nézegetem a netet, de szinte beszerezhetetlen. Angolul még fent van, de magyarul sehol sem találom :( Köszönöm mégegyszer a segítséget!
2014. júl. 22. 10:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy ez az a film. :) Én is utánanéztem, de sajnos én sem találtam magyar nyelvű változatot belőle. :( Remélem, sikerrel jársz, és valahol rábukkansz majd!
2014. júl. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!