Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem emlékszem a címre, mi...

Nem emlékszem a címre, mi lehet ez a film?

Figyelt kérdés
Vígjáték, Amerikában játszódik, abban az időben, amikor a Feketéket még nem fogadták el és szörnyű sorsuk volt. Valami "Remény" vagy mi a szösz a film címe, van benne egy igen emlékezetes jelenet: köcsög fehérek nagyon csúnyán bánnak szegény fekete asszonnyal, aki jól megmondja a magáét (ha jól emlékszem), és kirúgják. Másnap egy bocsánat kérő tortával állít be a családhoz, csakhogy a tortában benne van az ő saját... kakija is =) Amúgy nagyon-nagyon jó film, csak sajnos a címére nem emlékszem :-(
2014. júl. 23. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
A segítség :)
2014. júl. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
The Help
2014. júl. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

És basszus tényleg... -_-


Azért emlékszem "Hope"-ra, mert mind a mai napig bennem él, amikor néztem a filmet, csak azt láttam, amikor kék betűkkel kiírta a film címét, és csak valami "H" betűs szöveget láttam, a narrátor hangját pedig nem hallottam, épp tettem-vettem, ezért emlékeztem "Hope"-ra, "Help" helyett... nagyon szépen köszönöm! =-)

2014. júl. 23. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!