Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harca 5. évad. Mi az...

Trónok harca 5. évad. Mi az isten történt a szereplőkkel?

Figyelt kérdés

A comic con-on tettek közzé egy videót az új szereplőkről és hogy kik jàtszák majd őket, Doran Martellt játszó szìnész teljesen rendben van, Trystant jatszó túl öreg, Myrcellàt minek cserélték le? Areo Hotah okés bàr idősebbnek képzeltem volna....de a homokkígyók....totàlis csalódás, kezdjük ott hogy semmi dorne-i beütésük. Na meg hol van Quentin Martell? HOL VAN ARIANNE MARTELL? HOL VANNAK A GREYJOY-OK?

Most komolyan kihagynak ennyire a cselekmény szempontjàból fontos karaktereket?



elnézést ha kicsit nyers voltam, de ez most nagy arcul csapásként éltem meg, ha tényleg ennyi össz-vissz az új szereplők listàja akkor itt ba**tàk el a dolgot....vélemény? :/



2014. júl. 25. 23:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Nyugi, engem is. Arianne volt az egyik kedvencem az új szereplők közül és miatta kedveltem meg a Martelleket is.

Nem igazán értem, hogy minek van szükség három homokkígyóra, ha ezzel elveszik Arianne szerepét. Egyáltalán nem tetszik, (Meg ebben hol az értelem?)


Trystane-t egyébként mondták, hogy idősebbnek akarják, mert valami romantikus szálat akarnak vele futtatni Myrcellával. Van egy olyan érzésem, hogy ő veszi át a nővére szerepét a királynőcsinálásban. :S


Egyébként az még elmegy, hogy Oberyn lányainak nincs teljesen dorne-i beütése, hiszen az is számít, ki volt az anyjuk. Csak az egyiknek Elleria az édesanyja, ha minden igaz és ő többnyire hasonlít is.


Még nem tudom, hogy fogom-e folytatni ezek után a sorozatot, de persze belenézek majd, hátha. De így annyira már nem várom. Most kicsit oda a varázs. :(

2014. júl. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hát igen nekem is oda a varázs, meg azon gondolkodtam hogy na nincs Arianne hogy fog kiderülni hogy a Martellek a Targaryeneket tàmogatják, és hogy még házassàgot is akartak kötni Arianne és Viserys közt...
2014. júl. 26. 08:14
 3/21 A kérdező kommentje:
Bàr az ok3 hogy Tryastan lesz a királynő csináló, de mi lesz a Greyjoy hàzzal? Mert sokan mondják hogy a 6. évadban lesznek, de ha csak a 6-ban, akkor az hogy lesz? Gondoljatok bele, a 4-5(vàrhatóan a 6.) könyvek eseményeit kéne összesűríteniük, akkor az egész évadnak róluk kéne szólni, meg a producerek azt mondták hogy 7 évad lesz, na màr akkor még 2 vaskos könyvet kell majd vászonra vinniük....
2014. júl. 26. 09:32
 4/21 anonim ***** válasza:
Szerintem azt úgy kell elképzelni, hogy majd sorra felbukkannak Meeren és Oldtown környékén. Tehát csak a királyválasztás marad ki.
2014. júl. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Lesznek még új karakterek ezt elmondták. Szal a Greyjoy-oknál is meg Daenerys körüliek,Griff és Ifjú Griff. Kevan Lennister. Viszont az sanszos, hogy Arianne és Quentyn már nem lesznek,mivel Martell szereplőgárdát már kihírdették,de remélem nincs igazam ezügyben. :/
2014. júl. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
elnézést kérek ha tévednék, mert rosszul emlékszem de Balon Greyjoy még életben van a sorozatban nem?
2014. júl. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
A sorozatban életben van, màr én is jobban utána olvastam és tényleg lesznek még új szereplők, màr csak kérdéses hogy kik :) jaaaaj legyen màr 2015 àprilisa.....
2014. júl. 27. 00:19
 8/21 anonim ***** válasza:

Szerintem a Dorant alakítót se találták el, nagyon nem. Egyedül Hotahra mondom azt,h oké, legyen, meg a (magyarban nemtom h fordították) "high sparrow" is elmegy.

De én is Ariannét és Quentynt hiányoltam. De lehet,h ők még nincsenek meg vagy megvannak, de még nem mutatták be őket.

De az is lehet,h kihagyják őket, mivel a Bronnt játszó színész nyilatkozta,h a 4.évaddal kezdődően egyre inkább eltérnek majd a könyvektől. És ezt láthattuk is olyan formában,h pl. kihagyták Hidegkezet és helyette azt tették bele,h a dezertőrök elfogják Brannéket, aztán Jonék megölik őket. Vagy,h a Mások elvittek magukhoz egy gyereket, stb.

2014. júl. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Igen olvastam valahol hogy az is elképzelhető, hogy pl Arianne a "big cast" tehàt hogy hìresebb szìnészt akarnak szerződtetni és csak amolyan meglepi lesz, bàr ezt inkàbb csak àlmodozàsnak mondanàm. Talàn Quentin benne lesz csak nem ebben az èvadban hanem a 6-ban.....remélem Griff/Young Griff és csapatàt is làthatjuk majd, érdekesnek találom azt a szàlukat és örülnék ha màr az 5. évadban behoznàk őket
2014. júl. 27. 19:26
 10/21 anonim ***** válasza:
Hát ha Tyrionnak nem szánnak teljesen más történetet, mint ami a könyvekben van,akk muszáj behozniuk Jon Conningtont és csapatát. Kíváncsi vagyok mit találnak ki az 5.évadra ilyen szempontból. Engem bosszant,h jó dolgokat hagynak ki a könyvekből és inkább olyanok raknak bele, mint pl. Oberyn elmegy egy bordélyházba, Jaime és Tyrion egy hosszú értelmetlen párbeszédet ejt a Hegy vs Oberyn harc előtt (amiben Martint gúnyolják ki), a sok erotikus jelenet stb.
2014. júl. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!