Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a filmnek a címe?

Mi ennek a filmnek a címe?

Figyelt kérdés
Volt benne egy fiú, akinek súlyos bőrbetegsége volt, ami miatt nem érhette őt napfény és kint mindig egy fekete bőrmaszkot és ruhát hordott. És mindig motorozott. Találkozott egy lánnyal, aki színésznő volt, és megszerette, aztán a bőrruha nélkül is találkozott vele, de a lány nem tudta, hogy ő az, mert a fiú azt mondta neki, hogy a maszkos barátja. Csak a végén jött rá, de akkor már nagyon kisebesedett a Naptól a fiú bőre, és elment, hogy ne lássa őt a lány. Az az utolsó jelenet, hogy a fiú elmotorozik és eltűnik a napfényben. Az elejét nem láttam, ezért szeretném megint megnézni, de a csatornának, amin ment, nincs teletextje, és azt sem tudom, mi a csatorna neve, meg hogy kik játszanak benne, így semmi nyomom. Tegnap ment a TV-ben, és nem mostani film. Ismeri valaki?

2014. júl. 26. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A Hold fia (The Dark Side of the Sun, 1988)
2014. júl. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 belapus ***** válasza:
Szerencséd van, mert a port.hu-n a tegnapi programot is meg tudod nézni még.
2014. júl. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1# Ezer hálám és köszönetem. ^^

2# Tegnap 1 órán keresztül azt próbáltam.

2014. júl. 26. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!