Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok mi fog a Barátok...

Mit gondoltok mi fog a Barátok közt holnapi (2014. 07.28. ) részében történni az ikrek és az apjuk és Enikő között?

Figyelt kérdés

A pénteki részben Kende ellopott egy üveg wiskyt a Zsolt irodájából, közben kihallgatta Zsolt és Enikő beszélgetését, melyből kiderült számára, hogy az apja megerőszakolta Enikőt. Ő ugyan elhitte, de amikor elmondta Botondnak ő nem hitte el és hazugsággal vádolta meg Enikőt.


Holnapi rész idevonatkoztatott része a sorozat honlapjáról mindössze a következőt írja:

"Ki menti meg Enikőt a dühöngő Marcelltól?"


Kinek mi a véleménye erről?



2014. júl. 27. 11:57
 1/6 A kérdező kommentje:

Én egy heti előzetest olvastam egy TV újságban. Abban azt írják, hogy egy olyan személy segít Enikőnek akire nem számít. - "A dühöngő Marcell kezéből egy olyan személy menti meg Enikőt, akire egyáltalán nem számított." -

Ebből talán arra lehet következtetni, hogy valamelyik iker. /Azaz inkább Kende, mert az jobban elhitte mint Botond./

2014. júl. 27. 18:32
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg Krisztián hazajön és ő menti meg Enikőt :D
2014. júl. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A kérdezői kommentemben említett mondat már a kérdés kiírását követően olvastam, amely zavaró.


A #2 válaszoló:

Krisztiánra nem igazán lehet számítani az tény. Ha utána nézel és a sorozat készítői azért hűek akarnak maradni a történethez és valamelyest a valósághoz is akkor nem túlzottan valószínű, hogy Krisztián lesz az aki megmenti az Enikőt Marcelltól. Én továbbra is azt tartom valószínűnek, hogy vagy Kende, vagy Laci vagy Zsolt.


Egy kérdés még felmerül:

Miként és milyen állapotban kerülnek az ikrek Marcellhoz?

2014. júl. 28. 10:59
 4/6 anonim válasza:

Tisztelt kérdező: Megközelítőleg 7 óra múlva minden kiderül.


Filozofálni és találgatni természetesen lehet. (Ezt anno évekig a nyári szünet alatt maguk a film rendezői is kérdések segítségével illetve szerkesztett videóanyaggal.)


Néhány pontban összeszedtem, hogy mi "jöhet szóba":

1. Botond és Kende felkeresik Marcellt és elmondják, hogy mit mondott (szerintük hazudott) róla Enikő.

Ennek a felkeresésnek a mikéntje:

- Kende a korábban ellopott whiskyt már nagy részben megitta, ami abból még megvan azt megissza Botond. (Tehát egyikük sem lesz teljesen józan.)

- Kende teljes egészében megissza az általa ellopott whiskyt így Botondnak nem jut belőle. (Tehát Botond teljesen józan marad.)

- Kende teljes egészében megissza az általa ellopott whiskyt így Botondnak nem jut belőle, de valahonnan szereznek még valamilyen alkoholt, amelyet közösen isznak meg. (Tehát Botond sem marad teljesen józan.)

2. Miután az ikrek megjelennek Marcellnál és elmondják neki amit Kende hallott és Botond szerint hazugság (mármint a nemi erőszakot amivel Enikő vádolja), mindent ELMOND a fiúknak.(Nem tartom valószínűnek.)

3. Miután az ikrek megjelennek Marcellnál és elmondják neki amit Kende hallott és Botond szerint hazugság (mármint a nemi erőszakot amivel Enikő vádolja), mindent LETAGAD a fiúk előtt. (Ezt valószínűbbnek tartom.)

4. Marcell "természetesen" felkeresi Enikőt.

- Számon kéri, hogy miért mondott a fiúknak ilyet róla.

- Számon kéri, hogy miként jutottak a fiúk alkoholhoz.

5. hogy ki "menti meg" Enikőt?...

Ez a legjobb kérdés az egész történetben.

- Zsolt (aki már egyszer elégrendesen megverte már Marcellt)

- Krisztián (Talán. De korainak találom a visszajövetelét Afganisztánból.)

- Attila (Nem túl valószínű.)

- Miklós (van más baja is)

- László (Esetleg)

- Ikrek (Talán Kende. Botond biztos nem.

2014. júl. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
na megmondtam, hogy Krisztián lesz a megmentő :DD
2014. júl. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hát végül tényleg Krisztán lett a megmentő. Bár arra még kíváncsi leszek, hogy Enikő kiabálására ki fog még odamenni (ha egyáltalán oda megy bárki).


Bár ahogy az epizód indult, nem tartottam valószínűnek, hogy végül mégis Krisztián lesz megmentő. Egyébként szerintem az ikrek anyja is egyfajta megmentő lehet, hiszen talán ezek után Botond is elfogja hinni, hogy mit csinált az apjuk Enikővel.

2014. júl. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!