Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csillagkapu sorozat első része?

Csillagkapu sorozat első része?

Figyelt kérdés
Ugye a filmes változat kurt russel játsza amikor elmennek az abidosra. engem az érdekelne hogy ezt a részt én úgy emlékszem megcsinálták a sorozatban elsőrészként! amikor rájön deniel j. a kapu működésére meg minden! ez érdekelne engem! ez a rész valójában van vagy csak rosszul emlékszem? tehát nem a kurt russeles kell hanem a sorozatban szereplőkkel csinált rész! előre is köszi!

2014. júl. 27. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Stargate SG-1: Children of the Gods


Azthiszem erre gondolsz


Amúgy még kettő film van a sorozatszereplőkkel.


A

Csillagkapu: Kontinuum


és a

Csillagkapu: Az igazság ládája

2014. júl. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jaja azokat láttam de az istenek gyermekeiben, már ott kezdődik h jártak az abidoson és daniel ott maradt! de a 1994 es kurt russel féle istenek gyermekeiben hasonló a daniel jackson alakító színész michael schanks re így elképzelhető hogy keverem....
2014. júl. 28. 01:02
 3/3 anonim ***** válasza:
A széria kezdője az a '94-es mozifilm, ahol Kurt Russel játssza O'Neill-t, aztán rá kb egy évre kezdődött a sorozat, ahol már mások voltak a szereplők. A mozifilm nem a sorozat része.
2014. júl. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!