Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Odaát 9. évadát nagyon elronto...

Odaát 9. évadát nagyon elrontották?

Figyelt kérdés

Imádom a sorozatot, az első 5 évad az maga a csoda nekem. :D

A 6. évad szerintem tűrhető volt, a 7. meg a mélypont a leviatánokkal. Komolyan, én még olyan rosszat soha nem látta m. A 8. évad az megint olyan volt mint a 6., hogy megtűrtem.


De a 9.-re még nem tudtam rávenni magam. Aki látta, vélemény? Jobb lett, mint az utolsó pár évad, vagy csak időpazarlás megnézni?



2014. júl. 28. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Hát... Nem tudom, a 7. évadnál mi lehet rosszabb, de én a 6, után abbahagytam volna az egészet. Félreértés ne essék, imádom a sorozatot, de az első pár évadot nem lehet felülmúlni. A 9.-et még mindig nem néztem végig, de eddig bár jobb mint a 7., nem nézném újra. Nézd meg azért, nem akkora időpazarlás.
2014. júl. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

én nagyon imádom az egész sorozatot! :)

én pont tegnap néztem meg a 9. évad utolsó három részét, és szerintem érdemes belekezdened, mert nagy csattanó lesz a végén..

java részt Abadonnal, Metatronnal kell megküzdeniük..

persze nem tudhatom, hogy neked tetszeni fog-e, de a vége alapján a 10. évad nem lesz semmi..


esetleg nézz meg pár részt, hátha tetszik:) és azután majd látod, hogy érdemesnek találod-e tovább nézni vagy sem

remélem tudtam segíteni:)

2014. júl. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem, igen, nagyon vacak lett a 9. évad. Számomra a men of letters szál vitte a 8.-kat is, azt most eléggé hanyagolták, alig lehet egy-két normális részt találni ebben az évadban. Sam karakterjével semmit sem tudnak kezdeni már évadok óta, most meg Dean-t is lebutították (SPOILER: nem az évadzáró miatt mondom), számomra a végkifejlet sem lett meglepő, vagy ütős. Azt látom, h teljesen kifulladt a sorozat, és hiába vannak nagyszerű karakterek, és egy-két izgalmas ötlet, rosszul valósítják meg őket, nincs kidolgozva semmi. Nyilván nem időpazarlás, de sokkal rosszabb, mint a 8. volt, pedig onnan fel lehetett volna jönni :/
2014. júl. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is az 5. évad végéig tetszett igazán a sorozat, de azért még mindig jó. A 7. évad tényleg a mélypont, bár Sam és ha!Lucifer azért kifejezetten jó volt benne például. A leviatános ökörség borzalom persze... Nekem tetszett a nyolcadik, kezdett megint jó lenni a sorozat, szerintem. Persze nem annyira jó, mint az első 5. De azért potenciál volt benne. A kilencedikre is ez igaz, szerintem. Érdemes megnézni, mert izgalmas, bár a végére már én is számítottam valamennyire. Hogy mit hoznak ki ebből, arra kíváncsi leszek.
2014. aug. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 hunbula ***** válasza:
Nekem a nyolcadik évad első fele volt az, amivel nagyon meg kellett küzdeni, pedig imádom a sorozatot. Szerintem egész jó lett a kilencedik, élveztem nézni, meg mindig vártam az új részt. Sokkal de sokkal jobb mint a nyolcadik volt számomra. Persze nem tökéletes, de hát olyan nincs hogy én ebből a sorozatból valamit ne lássak, most már maradok végig :)
2014. aug. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én már láttam..sőt a 10.-nél tartok :) nekem a 9.évad nagyon tetszett..szerintem eléggé sikerült visszahoznia a régi színvonalát..a 7.évad nekem se volt kedvencem,de még így is egy elmegy kategóriába simán belefér :)
2014. nov. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Azóta megnéztem, mert már azért mégis csak SUpernatural :DD

Szerintem egész jó lett. Persze nem olyna, mint az első évadok, de olyan már úgy se lesz...

Amúgy a végére már én is számítottam. Sőt, csodálkoztam, hogy 9. évad, és még sose játszották el ezt a kártyát.


10.-et most fogom kezdeni, kiváncsi vagyok:)

2014. nov. 10. 07:01
 8/10 anonim válasza:
az 5. évadig azért volt szuper mert abban még Eric Kripke is benne volt a fejlesztésben. Eredetileg 5 évadosra tervezte de a többiek folytatták nélküle. Szerencsére a 10-11. évadra vissza jött és a a 11. évad eszmletlenül jól sikerült.
2019. máj. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
8-as vagyok tehát szerintem megéri megnézni már csak a 10. évad utáni évadokért. Meg hát az odaát az mégis csak odaát ;)
2019. máj. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az első évadokhoz képest az egész el van rontva, de 1-2 gyengébb véadot leszámítva simán nézhető az egész.

Csak engem az zavar a legjobban, hogy túl komolytalan és logikátlan lett 5-6 évad után az egész.

2019. aug. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!