Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van itt olyan aki tudja hogy...

Van itt olyan aki tudja hogy miért szünataltatik az odaát 5. évadának forgatását?

Figyelt kérdés
mert letöltöttem 10 részt és azóta nem töltött föl senki sehova. már viszonylag régóta ugyhogy ha valakinek van valami infója az léccci irja meg!
2010. jan. 10. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szüneteltetik, csak egyszerűn még nem vetítik.
2010. jan. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem szüneteltetik a forgatást, egyszerűen téli szünet van, mint a legtöbb amerikai sorozatnál, ilyenkor nem adnak le új részeket, mert kevesebben néznek TV-t. Ezen kívül meg néha muszáj szünetet tartani, mert egy szezon általában 20-25 részes, és ha minden héten lenne új rész akkor februárra lemenne az egész szezon és várhatnánk szeptemberig a következőre. Ezért néha pár hetes szünetet tartanak. Január 21-én jön majd a következő rész.
2010. jan. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ajánlom figyelmedbe: (fogalmaknál van szó a téli szünetről)


[link]

2010. jan. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!