Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Másnak is feltűnt, hogy...

Másnak is feltűnt, hogy Barney magyar hangja ugyanaz, mint?

Figyelt kérdés

...mint Troyé a High School Musicalből?

Valaki írjon valami megnyugtatót, mert én itt helyben kidobom a taccsot!



2014. júl. 30. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tűnt fel, de tök király :D Imádom, amikor megtalálom a szinkronszínészeket, a legviccesebb az, amikor animékben a japán szinkronszínészeket nézegetem, és rájövök, hogy egy édescuki kisfiút meg máshol egy őrült karaktert ugyanaz szinkronizált. De most ennyitől kiakadtál? A HSM tök király, bár mindenkinek megvan a saját véleménye, azon nőttem fel és szerettem, de miért olyan nagy ügy, ha valakinek ugyanaz a szinkronhangja, mint egy olyannak, akit nem szívlelsz? :D
2014. júl. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, igazad van. :) Kicsit (nagyon) túlreagáltam... :)
2014. júl. 30. 18:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Markovics Tamás? Ja, ő az egyik legagyonhasználtabb szinkronhang. Gyakorlatilag minden sorozatban szerepel, legyen az élőszereplős vagy rajzfilm. Egy időben szinte bárhová kapcsoltam a TV-n, percek alatt belefutottam a hangjába.
2014. júl. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Zac Efronnak szinte minden filmben Markovics Tamás a magyar hangja:) egyébként a disney-nél is sok sorozatban szinkronhang.
2014. szept. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ja ma már szinte mindenhol őt lehet hallani filmekben mesékben sorozatokban a női szinkronhangoknál úgyan ez a helyzet Molnár Ilonával mert manapság őket lehet a legtöbbet hallani a tv-be
2014. okt. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!