Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Godzilla a Mechagodzilla...

Soldierdan kérdése:

Godzilla a Mechagodzilla ellen magyarul?

Figyelt kérdés
Ugyebár ezt a filmet anno Magyarországon is adták a mozikban szinkronnal. Van valami info a szinkronról (Kik szinkronizáltak ? Valami emlékezetes szöveg ? Maga a szinkron minősége) Esetleg valahonnan beszerezhető ?

2014. aug. 1. 17:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Régebben kutattam utána, de én se jutottam sokra. Régi fórumokban írták páran, hogy megvolt nekik kazin, meg egy külföldi fórumon is olvastam, hogy valakinek sikerült szereznie egy magyar kópiát.


Ezen kívül csak anekdotákat olvastam random site-okon. Valaki szerint a filmben egy bizonyos gekkóbolygóról beszélnek. Talán félrehallották a black hole-t gekkónak? Az k**vapoénos lenne. Már ezért is érdemes lenne levadászni a szinkront, hogy röhögjünk rajta.


Jó lenne találni valakit, akinek megvan, de ez kb. esélytelen. Ma már nem nagyon működnek a régi videotékák. Azt se tudom, hogy rendesen kiadták-e kazettán vagy csak kalózmásolatok voltak.

2014. aug. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Valahol olvastam, hogy a mozis premier után kiadták hivatalosan is videokazettán (vagy a Mokép vagy a VICO). Kiraktam egy torrent oldalon kérésnek, de törölték mert nem találtam igazoló linket a szinkronhoz......


Valakinek csak meg van.

2014. aug. 1. 22:49
 3/14 anonim ***** válasza:

Én meg egyszer valamelyik apróhirdetés oldalra is kiírtam, hogy keresek ilyen filmeket, de arra se jött válasz.


Talán a legcélravezetőbb az lenne, ha ráírnánk mindenkire, akit kidob a gugli, hogy megvolt nekik a film. De persze ez nehézkesen menne, mert csak régi találatok vannak, és azóta könnyen lehet, hogy el se lehet őket érni, meg semmi se garantálná, hogy most is megvan nekik a film. Gondolom a 80as évek végén, 90es évek elején adhatták ki, szinte csoda lenne, ha azóta meglenne még valakinek.


Kár, hogy annak idején nem futottam bele, kiskoromban elég sokat VHS-eztem.

2014. aug. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Az animeaddicts.hu oldalon, ha kiírják, hogy "kiraktak egy régi szinkronos animét, de nincs meg minden rész" akkor heteken belül mindig jelentkeznek akiknek megvan.


Talán rá kellene írni ezeknek a kiadókra, vagy valakikre, akik ezeknél dolgoztak régen.

2014. aug. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

[link]


Itt található némi infó a film magyar kiadásáról. Egy (azt hiszem) olasz emberke kapta még régen egy magyar ismerősétől, és a kérésemre feltette ezeket a képeket róla. A kazettatok leírása szerint valóban szinkronos volt, és a tulaj azt mondja, a képminőség is egész jó.


Többet nem tud mondani róla, de azt mondta, ha van bármi kérdés, írjunk neki. Eladni azért nem adja el.

2014. szept. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Na ! Ez kezd egyre érdekesebb lenni ! :D
2014. okt. 8. 16:41
 7/14 Rajnoka válasza:

Én találtam egy külföldit, akinek megvan. Nemrég szerezte.

Aki tud jól angolul, az írhat neki. Engem is nagyon érdekel.

2014. okt. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Rajnoka válasza:
2014. okt. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Újabb info ! Az iszdb-n írta egy felhasználó miszerint már felkerült a net-re a szinkronos verzió !
2014. okt. 30. 18:58
 10/14 A kérdező kommentje:
SIKERÜLT !!!! Megvan :P Gyerekek akinek kell az írjon és küldöm ! Ezt mindenkinek hallania és látnia kell !
2014. okt. 30. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!