Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy régi filmet, de...

Keresek egy régi filmet, de nem tudom a címét! A többi lennt! Valakinek esetleg nem ismerős?

Figyelt kérdés

Volt benne egy egy középkorú férfi( Azt hiszem, hogy Mr. Blumen volt a neve- de ez nem biztos)Annyira emlékszem csak, hogy volt egy gramofonja amit ha megtekert valahogy varázsolt, és ott volt egy szeplős kisfiú, akitől ha kívánt valamit eltűntek egy szeplője.

Nem tudja valaki, hogy melyik film lehetett ez? Fontos lenne:)



2014. aug. 1. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem rémlik valami, azt hiszem ez a címe: Szombóc veszélyben-Egy rosszcsont manó csínytettei
2014. aug. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Valahol megtudtad nézni? Vagy le tudtad tölteni?
2014. aug. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Juuuj tényleg az lesz az, köszönöm!!! Már évek óta kerestem!!! Sajnos nem tudom sehol sem megnézni :S
2014. aug. 3. 20:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Szívesen. Én is még régen láttam. Egyébként német film, az eredeti címe: Sams in Gefahr. Talán így megtalálod mondjuk angol felirattal, vagy ha tudsz németül úgy egyszerűbb. Magyarul én sem találtam meg. :)
2014. aug. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!