Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hasonló sorozatot tudtok...

Hasonló sorozatot tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Idén nyáron eddig megnéztem a Bansheet, a Scandalt, a True Detectivet, az Amerikai Horror Sztorit, most meg nem tudom mihez kezdjek hozzá. Tervben van a Sherlock és a Hannibal, a Breaking Badet meg ajánlották, de arra valahogy nem tudom magam rávenni...esetleg vannak/ismertek még ezekhez hasonlókat? Nem baj, ha az első évada kicsit vontatott, a Scandalt is annak találtam, de a másodikra elég jól felpörögtek az események, a harmadik meg valami eszméletlen jó volt.

2014. aug. 2. 17:09
 1/9 A kérdező kommentje:
Az akció sorozatokat/filmeket nem nagyon szeretem, esetleg ha a krimi/dráma/thriller trióhoz csatlakozik egyben.
2014. aug. 2. 17:11
 2/9 A kérdező kommentje:
Meg leginkább valami HBO-s, Cinemax-s vagy ilyesmi kellene, elég minőségi sorozatokat gyártanak...de...a Trónok harcát nem nézem meg.
2014. aug. 2. 17:11
 3/9 anonim ***** válasza:

Sherlockot lesd meg, 9 rész, holnapra már mást fogsz keresni :D


Ezen kívül Doctor Who, Odaát első pár évada főleg, Orphan Black, Orange is the new black, My mad fat diary, Bones, Castle, New girl, meg a Hannibal is nagyon jó.


Megkérdezhetem, a Trónok harcát miért nem nézed meg? :)

2014. aug. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tudom, meg azt is hogy 2 évente jön belőle 3 rész, és azok egyenként kettőnek felelnek meg, de állítólag marha jó, és megéri rá várni...meg inkább valami olyan sorozatot keresek, amiből nincs több max 3-4 évadnál, hogy betudjam hozni az új szezon premierjééig a lemaradást. Odaáttal próbálkoztam, az nem jön be annyira, meg TV-ben láttam párszor, és nem nyert meg. Castle, Bones, kedvencek, de valami olyan kellene, ahol kicsit jobban fut a sztori is, nem csak megoldanak 1-1 ügyet, aztán a sorozat elején+végén van valami a fő szállal kapcsolatban. Ezért mondom, hogy olyan Scandal/Banshee féle kellene, azok nagyon bejöttek...csak hát egyikből szeptember 25-én jön az új rész, a másikból meg 2015-ben valamikor. Meg most ilyen dráma/thriller hangulatú kellene.:D


A Trónok harcát háát...arról hallottam hideget, meleget, de valahogy az sem jön be...túl véres, meg nem szeretem az ilyen fantázia sorozatokat sem annyira...

2014. aug. 2. 17:22
 5/9 A kérdező kommentje:
A Scandal-nak az összes részét (47) 4 nap alatt megnéztem, annyira rá voltam kattanva, a Banshee-val meg 2 nap alatt végeztem.:)
2014. aug. 2. 17:24
 6/9 anonim ***** válasza:

The Fringe


meg van egy pár részes szösszenet: titkos szoba

2014. aug. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sherlock és a Hannibal, a Breaking Bad ! A Breaking Bad minden idők legzseniálisabb sorozata! Muszáj nézned, megéri! A Sherlock meg csak Benedict Cumberbatch miatt jó...
2014. aug. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Banshee mennyire jó, imádtam minden percét! :)

Scandal-t én is idén daráltam le, nagyon tetszett.

Breaking Bad pedig nagyon ajánlott!! Nagyon! :)

De ha mégse akarod azzal kezdeni, akkor ajánlom ezeket: Fargo, The Killing, Sons of Anarchy, Ray Donovan, Dexter, The Fall, Orange is the New Black, Orphan Black

2014. aug. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A Hannibalt megnéztem...hihetetlen mekkora sorozat..kár hogy pont most volt vége, aztán lehet várni az új évadra áprilisig vagy májusig...eszméletlen minőségi! :) Pedig nem szeretem a véres, horror sorozatokat, de eeez....:'D


Most az Emmy-díjak alapján a Fargo-ra felfigyeltem...az marad tervben meg a Sherlock, a Breaking Bad-re sajnos tényleg nem tudom rávenni magam...az Orange is the new Black-n is gondolkoztam, a Ray Donovan-n is. A Sons of Anarchy-t az unokatesóm nyomatná, de az én sorozat ötleteimet nézte eddig, mert nem csalódott. Inkább olyanokban gondolkozom, amiknek kevesebb évada van, hogy betudjam hozni a lemaradást. Még a Doctor Who-t is nagyon ajánlják...na majd a koleszban...mindent megnézek..:'D

2014. aug. 28. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!