Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Én nagyon szeretem az olyan...

Én nagyon szeretem az olyan filmeket ahol valakit nagyon óvnak, mindenáron meg kell védeni stb. Ez az önfeláldozós, testőrös téma nekem nagyon bejön, szerintetek is izgalmas ez a téma?

Figyelt kérdés
Most láttam egy ilyen farkasemberes filmet ahol egy csapat,egy család nagyon védett egy kisfiút mert ő volt a kulcs a fajuk megváltáshoz.Nem egy nagy alkotás de az első fele emiatt a mindenáron megvédős téma miatt nagyon tetszett.

2014. aug. 2. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, mert kismillió ilyen film van ès unalmasak, mert szinte egy kaptafánál îródtak.
2014. aug. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hű de gyorsan jött egy negatív válasz,tisztelt első sok olyan film van ahol ez elég fontos momentum/lehet hogy nem a farkasemberes téma volt a legszerencsésebb indítás de ez volt friss élmény,nem találtam jobbat éppen/,de akkor szerinted ez is unalmas és egy kaptafás: [link]
2014. aug. 2. 23:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. Azért megy ez egy kaptafára,mert mindig egy-két hapsi az, aki megvéd mindig mindenkitől mindent (Van-Dame győz, Chuck Norris mindent egyedül elintéz, stb.). És a nők hol vannak? Sokkal ízgibb egy pl: Geena Davis féle "Utánunk a tűzözön" c. film. vagy egy Miss kick-boxer.
2014. aug. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon tágra vetted a témát,én nem a "világ megmentőiről" beszélek,de akkor hagyjuk.Én szeretem a női akciósztárokat is amúgy,Gina Carano MMA-s csaj üt mint állat:

http://www.youtube.com/watch?v=M5NGLkIqLJA

http://www.youtube.com/watch?v=eLj87gSx2U0

2014. aug. 3. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!