Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik a jobb, a...

Szerintetek melyik a jobb, a Violetta, vagy a Harry Potter?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm szerint: "a Violetta sokkal jobb, mert a Harry Potter hülyeség".
2014. aug. 3. 12:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
egyértelműen Harry Potter jobb
2014. aug. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Egyértelmű, hogy a Harry Potter. Mondjuk még nem láttam csak kb. fél részt a Violettábol. Azt is csak azért mert unokatesóm hisztizett miatta.(Fiú vagyok)
2014. aug. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%

Ez a kettő nem összehasonlítható! Harry Potter megtanít rá, hogy hogyan old meg a kilátástalan helyzeteket, hogy hogyan győzd le a félelmeket!

A Violetta... tanít valamit egyáltalán? Esetleg azt, hogy nagyon fontos, hogy énekelj és pasizz. Jee... :(

A Harry Potter egyáltalán nem hülyeség, én ezt inkább a Violettára mondanám. Aki bántani meri Harry-t, annak Avada Kedavra!

2014. aug. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%

Nos,a Violettát a 10-14 éveseknek találták ki,és igazából abból 1 db 40 perces rész 6 perce arról szól,hogy mi történik a kislánnyal és a 2 sráccal,a maradék 35 pedig a mellékszereplők hülyeségéről,ja és hallhatsz benne egy csomó dal argentinul amit meg sem értesz.......

A Harry Potter pedig egy könyvsorozat amit te magad képzelsz el amikor olvasod,és a 8 film pedig remek lett,tanulsággal!!

SZÓVAL HARRY POTTER FOREVER!!!

2014. aug. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
harry potter.. nem hasonlítható máshoz.
2014. aug. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 mgymester ***** válasza:
55%
Ha valaki mégegyszer ilyet álit.hogy a violetta jobb megátkozom.De ha a HPra rávágja.hogy hülyeség akorr dementorok elévetem.:@
2014. aug. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Csakis a Harry Potter <3
2014. aug. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés hülyeség :) Harry Potter 1000x jobb.

Ezt úgy mondom. hogy mindkettőt ismerem. A violettának is kb az összes részét láttam, de az annyira fel tud idegesíteni, hogy a fejemet csapkodom a falba. Bugyuta az egész. A Harry Potter meg Harry Potter :) HARRY POTTER <3

2014. aug. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a kettő azért nem hasonlítható össze. Más stílusokat képvisel.

De én a violettából egy részt láttam, hát nem tudom mi ez a nagy őrület körülötte, a Harry Pottert meg imádom, úgyhogy :D

2014. aug. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 violetta 2002 ***** válasza:
én szeretem mind a kettőt,de most violettát nézek és szjg-t olvasok.
2014. aug. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!