Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Predalien (az AvP Requiemben...

A Predalien (az AvP Requiemben) hogy hogy tud emberekbe alien tojásokat "ültetni"? Szaporodni az alienek nem csak alien királynő által tudnak szaporodni arcmászókkal?

Figyelt kérdés

2014. aug. 3. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem.
2014. aug. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az AvP Requiem az Alien filmek meggyalázása. Felejts el mindent amit ott láttál.
2014. aug. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az lehet, de én predator fan vagyok:D persze azt is szeretem, szóval mivel ez az alieneknek a meggyalázása, ezek szerint butaság, hogy a predalienek is szaporodnak?
2014. aug. 8. 18:59
 4/9 anonim ***** válasza:

A filmben szereplő PredAlien egy fiatal királynő volt. Mikor a fészeknek nincs királynője vagy annál nagyobb úrnője akkor egy idegen lesz az, ez időbe telik és még nem tud tojást rakni.


Azért mert rossz film még nem kell figyelmen kívül hagyni, tökéletesen beillik az AvP világába, sehol sem mond ellent a játékoknak, könyveknek és a képregényeknek. Ha valamit figyelmen kívül kellene hagyni az a Prometheus, esetleg az Alien 4 film de ezt még lehet kanonnak is tekinteni ha elfogadjuk azt a 2 AvP képregényt ami kimagyarázza miért nem ismerik az emberek 2300-ra az idegeneket.

2014. aug. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
AHaaaaaa, akkor még a piramisban egy királynő arcmászó petézett bele a predatorba. köszi, am az AvP2R rohadt jó film lenne ha kevesebb ember szereplős részt raknak bele, és a predator nem bénázná el amit csinál, azért annyira hihetetlenül nem szar a film.
2014. aug. 11. 22:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek, szerintem divat lett az elvből leszarozás, igazi rajongónak (akik a képregényeket, könyveket ismerik) ez jó film.
2015. okt. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még most is állítom, hogy szar és nem divatból teszem. Zs kategóriás tinihorror. Nem fogok mindent bekajálni, csak azért, mert xenomorfok vannak benne, bármennyire is szeretem őket. (vannak könyveim is, és hidd el, azokból is van amit a tűzre dobnék)
2015. okt. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem csak az akaszt ki, hogy senki sem nézi, hgy mennyire passzol a többi művel. Érdekes, hogy a két AvP film világszerte utálatnak örvend, holott tökéletesen passzol a többi műhöz, egyszóval kitűnő eme tekintetben, csak hát sokaknak rossz a tálalása. A másik véglet pedig az Alien: The Weyland-Yutani Report c. könyv. Csilivili tálalás de egy ótvar trágya tartalom (hihetetlen áron).
2015. okt. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, jól mondod, nekem is inkább a tálalással volt bajom. Ott volt például az anyuka, aki egy az egyben Ripley majomlása. Mondjuk volt egy jó pillanata is a filmnek, a legutolsó jelenet Yutani-val.
2015. okt. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!