Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok nekem olyan Horror...

Tudtok nekem olyan Horror filmet mondani ami nem feltétlenül kaszabolós (az is lehet) hanem főleg nagyon izgalmas?

Figyelt kérdés
Ha tudnátok nekem segíteni azt nagyon megköszönném...

2014. aug. 5. 10:30
 1/6 anonim válasza:

átok 1,2,3

halott város

2014. aug. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Átok? Miért vagytok fennakadva folyton azzal a förmedvénnyel? az mindem csak nem horror. Hullafehér kisfiú meg a földön csúszó ®ib@nc, húhh...

Kérdezõ! Izgalmas? úgy futkározás, üldõzés, csavar a végén?

Idegfeszítõ és akár izgalmas szerintem: Hivatlanok, Hivatlan Vendég, Ismeretlen Hívás, Elhagyott Szoba 1-2, Ház Az Utca Végén, Véres Valentin 3D, Pokolba Taszítva. hirtelen ennyi ugrott be.

2014. aug. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) Ezek közül megnézem valamelyiket :)
2014. aug. 5. 15:00
 4/6 anonim válasza:

már elnézést de nekem nagyon tetszett az a film....

ÉS ajánlom nekem kedves kérdező.. :)

2014. aug. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#2. vagyok. Még a Vonat és az Eden Lake (Gyilkos Kilátások talán a magyar címe) ami vmennyire elég izgi :) Esetleg The Conjuring (Démonok Között) bár az inkább nyomasztó, mint izgalmas.
2014. aug. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A horrorokra általában a mészárlás, az öldöklés, a sok vér a jellemző. A thriller kell neked ami pszichológiailag hat a nézőre és még kaszabolás nélkül is tud igazán félelmetes lenni. :)
2014. okt. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!