Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Akartok-e Frozen (Jégvarázs)...

Akartok-e Frozen (Jégvarázs) 2-őt? Megnéznétek-e a folytatást?

Figyelt kérdés

2014. aug. 5. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Nem, már az első is elég gyenge volt.
2014. aug. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
90%
Akár akarunk, akár nem, biztosan lesz 2. rész, mivel óriási pénzügyi siker volt a gyártónak.
2014. aug. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon szeretnééék! <3 Természetes, hogy megnézném! *---*
2014. aug. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
en is nagyon szeretnek,de csak akkor neznem meg,ha meggyozodnek rola,hogy Elsat senkivel nem hozzak ossze...Jack Froston kivul,termeszetesen :DDD
2014. aug. 7. 00:11
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Nekem mindegy, csak ne legyen már úgy agyon hypol-va, mint az első rész volt. Már a csapból is az folyt. Mindenesetre a Disney Animation Studios nem híres a jó folytatásairól (legalábbis a 2000-es évek környékén kidobott klasszikusok folytatásaiból kiindulva). DreamWorks-nek mennek a folytatások, a Disney Animation-nek nem.
2014. aug. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Molli11 ***** válasza:
92%
Én imádom az első részt és megnézném a másodikat, de tartok tőle, hogy olyan bizonyos "az utolsó bőrt is lehúzzák róla" rész lenne.
2014. aug. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 gondaorsi07 válasza:
100%
Mindenképp megnézem,ha lesz :)
2014. aug. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

Biztos hogy lesz.

Én is nagyon várom már, Szerintem jó lesz.

2014. aug. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én biztosan.Engem nem igazán érdekelne,ha gyenge lenne.Nekem csak az számítana,hogy folytatják.Ami ezt a Jelsa-s dolgot illeti hát...Őszintén?Semmi bajom Dér Jankóval!Sőt imádom a karakterét.És azt is megértem,hogy sokaknak nagy örömöt szerezne,ha összehoznák őket.És az se jelentene gondot,hogy a különböző stúdiónál vannak.Egyetlen probléma van!Elsa.Hiába próbálom nem sikerül elképzelnem,hogy bárkivel is összejönne.Szabad jellem(a végén),és nem vágyik szerelemre.Ezt az alkotói tudják.Gondolom én.Aztán lehet,hogy nincs igazam.Na!Most,hogy kibeszéltem magam térjünk a lényegre.

1.:Nem tudom,hogy hallottál-e már az Egyszer volt hol nemvolt c. sorozatról,de hamarosan kijön a 4.évada,amiben jelentős szerepet fog játszani Anna és Elsa.Illetve megjelenik Kristoff és Sven is!

[link]

2.:Ki fognak adni egy könyvsorazatot a folytatásról(azt nem tudom,hogy lefordítják-e magyarra).

[link]

Remélem segítettem!

2014. aug. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9:

Én teljesen olyan személyiség vagyok mint Elsa (tudom,hogy ez az írásomból nem derül ki),és egy jó ideig úgy voltam vele, hogy nekem nem kell kapcsolat, se saját család, inkább törődök magammal és a karrieremmel, de egy idő után annyira felemésztett még a magány gondolata is, hogy már vágyom arra, hogy szerelmes legyek, és legyen valakim,akivel boldogan élhetek :)

Igen hallottam erről a sorozatról, gondoltam rá,hogy elkezdem nézni,de most hogy megtudtam, hogy benne lesznek Elsáék tényleg el fogom kezdeni.

Amúgy igen,sokat segítettél,köszönöm :)

2014. aug. 13. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!