Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki tud írni jó sorozatokat...

Valaki tud írni jó sorozatokat, filmeket?

Figyelt kérdés
Olyan sorozatokat, filmeket keresek mint pl: Vámpírnaplók, Pretty Little Liars, 90210, The 100, Walking dead, Trónok harca, Supernatural, Step up, Harry Potter. Tehát ilyen természet feletti, tini sorozatok/ filmek. Ha valaki tudna esetleg még ezeken kívül, és le is írja nekem megköszönném :))

2014. aug. 7. 15:43
 1/7 Javelin2002 válasza:
Alkonyat;Miley Cyrus: LOL,Az utolsó dal Ezeket tudom ajánlani remélem tetszenek :)
2014. aug. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Percy Jackson

Majd lesz újra nyár

Az első igazi nyár

Egy ropi naplója

Egy különc srác feljegyzései

A nyár királyai

2014. aug. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 iamnott válasza:

beavatott

vasökől

végzet ereklyéi

gossip girl

2014. aug. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hűha, hát ezek nagyon jól hangzanak, van köztük olyan amit már láttam, de a többire kíváncsi vagyok köszönöm :)
2014. aug. 7. 17:07
 5/7 anonim ***** válasza:

ajánlanám a sherlockot (bbc) de... hááát nem egy tinisorozat de nem véletlenül rajong mindenki érte... nem baj én azé' ajánlom a sherlockot xD

meg esetleg breaking bad, az se rossz

2014. aug. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszike, utánanézek :P
2014. aug. 8. 22:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Lost, A szökés
2014. aug. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!