Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Figyu, tudom hogy ez hülyén...

Figyu, tudom hogy ez hülyén hangzik, de nem ismer vki egy olyan oldalt ahol a Violetta IGAZI szereplőivel lehet chatelni?

Figyelt kérdés
Mert rengeteg olyan oldal van amit a színész nevében hoztak létre. Én Violettával Angivel és Germannak szerernék beszélni. Nem baj hogy nem magyar mert egy kicsitt tudok a nyelvükön és van szótár. LÉCCI VKI!
2014. aug. 8. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerinted elfoglalt színészek majd arra pazarolják az idejüket hogy ismeretlen rajongókkal chateljenek?

Maximum twitteren írhatsz nekik, de 99,99% hogy nem fognak válaszolni.

2014. aug. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 violetta 2002 ***** válasza:
hát twitter van de lehet hogy nem válaszol majd.
2014. aug. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én már beszéltem Lodoval (Francesca) Candeval (Kamilla) Leonnal (Jorge)Ludmival (Merci) és Violettával (Martinával)hogy hogyan ? A választ erre megtalálod .-----------------) 1.Skypon mert megvan a cime . 2. Spanyolt tanulok a suliba .3. Ha van kérdésed irj.
2015. ápr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hahaha, 3-as, és el is hitted hogy tényleg ők azok? :D Ez aranyos :)

Hány éves vagy?

2015. ápr. 4. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!