Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Odaát második évadja megjelent...

Odaát második évadja megjelent-e már Dvd-n? Mikor kezdik a harmadik évadot az Odaátból? Lesz még azon kivül évad?

Figyelt kérdés
2008. aug. 5. 19:59
 1/4 A kérdező kommentje:
esetleg tudja valaki honnan tudom letölteni az odaát 2 évadját?
2008. aug. 5. 20:14
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

Üdv!


Magyarországi megjelenésről nem tudok, külföldön viszont már rég kapható szvsz. Az, hogy az rtl mikor gondolja úgy, hogy leadja a 3. évadot szintén csak rajtuk áll, én körülbelül októbert saccolnék leghamarabb. Mivel az USA-ban a 4. évadot Szeptember 18-án kezdik ezért azt biztos végig adják, az 5. évad megrendeléséről a nézettségi adatok alapján fog dönteni a CW nevezetű csatorna.


Szerintem érdemesebb lenne felirattal nézned, ugyanis a magyar szinkron elég gáz, ráadásul így rögtön 16 részhez jutnál hozzá (a 3. évad ugyanis ennyi részes), így már könnyen ki lehetne bírni szeptember közepéig. (Én már május közepétől várok a folytatásra)

2008. aug. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Itt fenn van az odaát második évada: [link]

Nem kell regisztálni, csak tölteni!

2008. aug. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a segitséget, nektek hasznosnak itéltem meg a válaszokat!
2008. aug. 7. 05:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!