Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a neve ennek a telenovellának?

Mi a neve ennek a telenovellának?

Figyelt kérdés

Amire emlékszem:

- A sorozatvan Agave növények voltak, és a lány azokat ásta vagy mit csinált.

- A lány barna göndör hajú volt, volt egy kis mosolyránca is.

- A sorozat végén mutatják hogy lett egy gyerekük akik már nagyobbacska.

- Volt benne egy szôke, frufrus gonosz nô. (Ez nem biztos.)

- Szerepelt benne az a férfi aki a Maricruzban is, akihez hozzá akart menni Maricruz. Bajsza volt és kalapot viselt mindig.


Sajnos csak ennyire emlékszem. :(



2014. aug. 10. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:

www.telenovellak.uw.hu


itt nyugodtan kérdezhetsz, profi telenovellások szerkesztik és olvassák a fórumot tuti tudnak segíteni,

2014. aug. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a Riválisok/A csábítás földjén (2 címen futott) lesz az.


Az első válaszoló által küldött link sajnos már nem jó, Marco (a szerkesztő) ott már nem tud válaszolni. Ez az új link:


[link]

2014. aug. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem az, Szerelempárlat a címe, megtaláltam (:
2014. aug. 19. 19:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja én Sergio Goyrira gondoltam, ő volt Maricruz kérője, meg a kalapos intéző is a Riválisokban.
2014. aug. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az utolsó rubi az elbuvolo szornyeteg :D ezer szazalek es ize... YAGO SANTAFIANTA vagy milyen neven szerepelt benne:) A rubi fent van a youtubeon reszenket ja es a Marocruuzt imaaadoom*-* Mef az Arva Angyalt is xd
2014. aug. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Utolso vagyok!:D ugye hogy o az??? itt a link es nehany kepen latszik a bajszos csavo azaz Yago arca. Es a Maricruzba pedig mernok :D Nem Doris apjara gondolt az Isla Doarada kormanyzojara hanem a mernokre!!:D tudom en


[link]

2014. aug. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!