Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek melyik STAR WARS...

Nektek melyik STAR WARS epizód zenei világa tetszik a legjobban, és melyik a legkevésbé?

Figyelt kérdés

2014. aug. 10. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az eredeti trilógia zenéit nagyon szeretem, igazi klasszikusok, de a számomra a Sith-ek Bosszúja zenéi jönnek be a legjobban, és talán a legkevésbé a Baljós Árnyak zenéje tetszik.
2014. aug. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Én nagy Star Wars fan vagyok és nekem az összes nagyon bejön, de talán az 1. rész a legkevésbé.
2014. aug. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mint ahogy az előző válaszoló én is nagy Star Wars fan vagyok és szerintem az összes zene zseniális az egy nekem se jön be zeneileg egyedül a Duel of Fates, de az egyik kedvencem nem filmes hanem a valaha készült legzseniálisabb Star Wars FPSből van https://www.youtube.com/watch?v=iiNyQD5Yq3E
2014. aug. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
en nem ertek eggyet a felettem levokkel,nekem az elso,a harmadik es a hatodik resz zenei osszeallitasa tetszett a legjobban...
2014. aug. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az összeset imádom!

Több 20x néztem meg az összes részt.

2014. aug. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
star wars 4-nek van a legjobb zenéje (intro+ending nálam mindent visz+plusz az a rész mikor luke nézi a dupla naplementét)
2014. aug. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én a temetésemre a Funeral of Qui-Gonn-t szeretném. Amúgy nagyon szeretem a filmben hallható zenéket, de a legjobban Mark Griskey zenéjét szeretem a KOTOR II-ben.
2014. aug. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 forestpas3 ***** válasza:

a filmből Duel of the Fate és a Jedi temple march

nem a filmből a Vode an

2014. aug. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Szilágyi Károly válasza:
Imperial March!
2014. aug. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Imperial March a legjobb, de a 3 rész zenéi tetszenek úgy összességében a legjobban, az első rész valahogy zeneileg is mint filmileg is valahogy nem az igazi. Nekem tetszik a Gungan vs Droid csata is meg Qui-Gon Jin is jó, de valahogy az egész nem adja meg azt a teljes hangulatot.
2015. márc. 8. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!