Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem szeretik egyes...

Miért nem szeretik egyes emberek a tv-sorozatokat?

Figyelt kérdés

2014. aug. 11. 01:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ennek sok oka lehet, de talán a szűklátókörűség a fő oka. Sokan csak a kereskedelmi csatornák saját sorozatait ismerik, meg a nagyon elterjedt amerikaiakat, mint a helyszinelős, doktoros. Számukra ezek nem vonzóak, vagy elítélik őket(főleg a magyar sorozatokat), mert szerintük negativ hatással vannak az emberekre, vagy értelmetlen időtöltés. Szerintem, ők nem találtak, akármilyen okból fakadóan maguknak megfelelő csatornát, netán még műsort sem. Én se nagyon nézek tévét, inkább letöltöm a sorozatokat felirattal, amikhez ha készült is anno szinkron, évadókkal le van maradva, netán prémium csatornán játszik. Na meg előny az is, hogy akkor nézem őket, mikor akarom. Ez is egy negativum, hogy megvan szabva, milyen időpontokban tudod megnézni a következő részt a tévénél. Összegségében nem a sorozatokkal van a baj, hanem a televizioval. Remélem érthető a gondolatmenetem, annak ellenére, hogy fél négy van és beteg vagyok.
2014. aug. 11. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!