Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Port.hu-n hogyan lehet csillag...

Port.hu-n hogyan lehet csillagokkal értékelni egy filmet?

Figyelt kérdés
Csak mert kommentet tudok írni, de olyan opcióm nincs, hogy hány csillagot adok egy adott filmre, míg másoknál látom, hogy tudnak osztályozni.

2014. aug. 11. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Rámész a film adatlapára és ott van, hogy 'A film értékelése',mellette a csillagok és annyi csillagot jelölsz ki,ahányasra értékeled.
2014. aug. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De, ha be vagy lépve, akkor a film adatlapján ott kell lenni az értékelési lehetőség. Ha nincs, akkor valószínűleg már értékelted a filmet, csak elfelejtetted. Egyébként úgy vettem, nem rögtön jelenik meg, hogy értékelted! Tehát ha értékelés után nem látod a hozzászólásaidnál a neved mellett a csillagokat, az azért van, mert később jelenik meg. (nem tudom mennyivel később, nem vagyok gyakorlott értékelő, de egyszer észrevettem már ezt, amit leírtam!)
2014. aug. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, műxik!
2014. szept. 6. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!