Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Violetta...

Mi a véleményetek a Violetta c. sorozatban Federicot alakító színészről?

Figyelt kérdés
Szerintem iszonyatosan helyes. :) És szimpatikusnak tűnik.. :)

2014. aug. 11. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
én egyszerűen imádom Ruggero Pasquarellit .annyira helyes és olyan tehetségesen énekel és játssza a szerepét<33 a legjobb komolyan mondom
2014. aug. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben egyet értek veled! :$ Én nem nagyon szoktam odalenni sztárokért.. De benne valami nagyon megfogott, már az első percben, ahogy megláttam a Violettában.. :) Szerintem amúgy vele kellene Vilunak összejönni.. :)
2014. aug. 12. 22:40
 3/9 anonim ***** válasza:
én vagyok az első válaszoló :D mondjuk jobb lenne mint hogy h a Leonnal legyen :D hááát...én Tomas pártján állok.:D nem tudod véletlenül hogy benne lesz e, a harmadik évadban? :( én anniyra szeretném de már kezdem elveszteni a reményt :d
2014. aug. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Biztosat nem tudok én sem mondani! :/ De szerinten nem lesz benne.. De ha benne is lesz, akkor is maximum 1-2 rész erejéig.. :) Én nem látok rá sok esélyt.. Amúgy az elején én is Tomás párti voltam.. Aztán átpártolram Leónhoz.. :)
2014. aug. 14. 00:40
 5/9 anonim ***** válasza:
gondoltam.. mindenki így van vele kivéve a spanyolok nekem ugy tunik ott sokkal többen vannak akik tomast szeretik nem mint itt Magyarországon
2014. aug. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem értem miért.. :/
2014. aug. 14. 20:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Imádooooooom!!!!!!! Most a Soy Luna-ban is ő szerepel!!!!!!!!!!!:)))))))
2017. márc. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a Soy Luna színvonala csak az ő karaktere miatt jó, nem sokat tér el a Violettában játszott karakterrel...
2017. márc. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nagyon helyes de nekem a Soy Lunában lévő alakítása jobban bejön!
2017. márc. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!