Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy régi, talán...

Keresek egy régi, talán francia, talán bűnügyi vígjátékot. A filmet kb 15 éve láttam, de a kkor is réginek számított, épp hogy színes volt. Mi lehetett?

Figyelt kérdés
Ami rémlik: egy lakás volt tele emberekkel. Szinte minden fehér volt. Medence a közepén, mellette lift, ami sokat mesélhet. Történt az emeleten egy gyilkosság, és a hullát a szekrénybe rejtették. A hulla később mindenhol előkerült, volt a liftben is stb. Bajszos emberek, öltönyös fószerek, néhány bikinis lady, és egy nyomozó a nagykapuban. Napszemüveg, fényűzés, és egy mókás hulla rejtegetés... Még a zenéje is rémlik, de azt nem fogok elénekelni. :) 10 éves lehettem, VHS-en néztük.

2014. aug. 12. 14:03
 1/8 petitfett ***** válasza:

csak tipp:


Kopogd le a fán!

2014. aug. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, de nagyon köszönöm a segítséget. Én is keresgélem, a VHS már nincs meg :(
2014. aug. 13. 07:37
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok a franciában biztos... Talán Olasz-Francia, vagy simán olasz filmet keresek.
2014. aug. 13. 07:48
 4/8 Glauziusz Tamás válasza:
A Kopogd le a fán (hacsak nincs remake is) 1958/59-ben készült, és amerikai.
2014. aug. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, a petitfettnek is ez volt a tippje, de rákerestem és nem ez az... legalábbis ez az autós jelenet nem rémlik egyáltalán. Valami képet tudtok csatolni a kérdben leírtakról? Medence, lift, stb...
2014. aug. 14. 12:39
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem.. a zene sem ez.

Az biztos, hogy színes film volt, nem vagyok képbe arról, hogy mikor mi volt jellemző a filmekre, de minőségét tekintve a Languszta reggelire című filmre hasonlított.


Köszönöm, hogy ilyen segítőkészek vagytok!

2014. aug. 14. 13:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Tipp:


Segítség, felszarvaztak!


https://www.youtube.com/watch?v=aZZoWTFgRGM

2014. aug. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

URAM ISTEN!!!!


Nagyon nagyon hálásan köszönöm!!! :D Ahogy megszólalt a zene az elején, azonnal a hideg kirázott! :D EZ AZ!!!!


Annyira régóta keresem, hogy nem is tudom mit mondjak.. Köszönöm szépen, és le a kalappal.

2014. aug. 24. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!