Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Skins vagy american horror story?

Skins vagy american horror story?

Figyelt kérdés
Tudom h teljesen mas kategoria, de szerintetek melyiket kezdjem el?

2014. aug. 12. 23:39
 1/7 anonim válasza:
100%
Attól függ.Ha természetlfeletti sorozatot szeretnél nézni mindenkép az AHS-t,a Skins pedig akkor ha fiatalokról szeretnél nézni.Én mindig érzem melyikhez van kedvem remélem te is fogod:)
2014. aug. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hmm igazad van :)
2014. aug. 13. 11:53
 3/7 anonim ***** válasza:
AHS.
2014. aug. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a két kedvenc sorozatom...:D Az AHS első évada borzongatós, remek sztorival, a második a leginkább horrorisztikus, a harmadik pedig véres, de inkább vicces. :D A Skins különböző személyiségek sztorijait dolgozza fel, minden részt másik szereplő szemszögéből mutat be, és nagyon valósághű, sokszor magadra ismerhetsz benne. Az AHS nyilván természetfeletti. De igazából mindkét sorozatban remek, kidolgozott karakterek vannak. Szerintem úgy döntsd el, melyiket nézd, hogy mit szeretnél: borzongani vagy inkább lelkizni. :))
2014. aug. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oh koszonom^^ igazabol a skinsbe mar egyszer belekezdtem de valamiert nem folytattam :o amasikat meg azert nem akartam elkezdeni mert elegge felkapott :D viszont mind2t sokan ajanlottak :D szval sztem adok a skinsnek meg1 eselyt :3
2014. aug. 13. 18:30
 6/7 anonim ***** válasza:
SKINS
2014. szept. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak az AHS!
2014. okt. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!