Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ezekhez hasonló...

Tudnátok ezekhez hasonló sorozatokat mondani aminek eddig max 1-2 évada van és biztos, hogy lesz új?

Figyelt kérdés

Imádom amikor megjelenik és hetente jön ki egy rész,így imádok sorozatot nézni,viszont nem ismerek egyet se,azokon kívül amiket nézek.

Ezeket nézem és várom a folytatásukat:Game of Thrones,Walking Dead,The 100,Teen Wolf,Shameless.

Előre is köszi :)



2014. aug. 14. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
A felsoroltak alapján, szerintem tetszene neked a Once Upon a Time... 3 évada van, most jön ki a 4. és biztos lesz 5. de talán még 6. is :)
2014. aug. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Illetve, kicsit korábbi a Doctor Who? Viszont azt mondom, azt érdemes elkezdeni. Ha tényleg nem akarod az 1. évadtól (2005) akkor ajánlom, hogy az 5. évadtól kezdd el nézni, mert 1-2 részlet (max volt szereplőkben) függ össze, de amúgy 5. évadtól is teljesen érthető :)
2014. aug. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja és a Doctor Who-nak is lesz legalább még +3 évada, de szerintem még nyújtani fogják azt tovább is mint 3... 1 hét múlva jön a 8. évad :)
2014. aug. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A törvény nevében / True Detective

Fargo

Kártyavár / House of Cards

2014. aug. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Grimm! nagyon jó
2014. aug. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Under the Dome az első évad már lement most kb a második évad közepénél tartanak :)
2014. aug. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Neszi Petra ***** válasza:
Hart of Dixie, nagyon jó és vicces :D
2014. aug. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ügyfél lista
2014. aug. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyjából ugyanazokat nézed, mint én úgyhogy lehet tetszene a Gotham. 2 évada van szeptemberben jön a 3. és nekem nagyon tetszik:D A Batman-es, képregényes karakterekről szól és az életükről mielőtt szuperhősök/gonoszak lettek pl Bruce Wayne, Pingvin, Macskanő, Riddler, Joker (akit amúgy Cameron Monaghan játszik a Shamelessből:)).
2016. jún. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!