Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Doctor Who, vagyis a Ki...

A Doctor Who, vagyis a Ki vagy, Doki? c sorozatról lenne néhány kérdésem?

Figyelt kérdés
A kérdéseket kommentbe írom le!

2014. aug. 14. 22:50
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Jack Harkness kapitány a Bo arca? Mert volt egy olyan megjegyzése, hogy régen az volt a beceneve.(3.évad 13.rész, Az utolsó Idő Lord)

A Doctor lányáról, Jeny-ről lesz még szó a történetben? (4.évad 6.rész, A Doktor lánya)

Az régi/eredeti Doctor Who-t hol tudnám megnézni? Már mindenhol kerestem de nem találtam.

Előre is kösz!

2014. aug. 14. 22:54
 2/16 anonim ***** válasza:

Igen, Jack Harkness Bo arca, bár ez abban a részben elég egyértelmű volt.

Az eddig kijött részekben nem volt szó többször Jennyről, de lehet, hogy egyszer majd őt is behozzák a sorozatba.

A régi részeket nem tudom, hol lehet online nézni, én még nem láttam őket.

2014. aug. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Doctor zsozso válasza:
indaviseo a barátod, de számíts rás hogy kevésbé élvezhetőek, rövidebbek és egy csomó rész el is veszett...
2014. aug. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az indavideot én is ismerem, még regisztrálva is vagyok.
2014. aug. 15. 10:10
 5/16 A kérdező kommentje:
Amúgy azért akaromegnézni a régielez, mert kiváncsi vagyok az Idő Lordokra és az Időháborúra.
2014. aug. 15. 17:34
 6/16 anonim ***** válasza:
Idő Lordokkal fogsz találkozni, de az Időháborút ne várd. Az csak a két széria között létezik. A régi sorozat nem tesz róla említést, azt csak az újhoz találták ki.
2014. aug. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha az időháború érdekel, akkor nézd tovább a sorozatot. A 7. évad vége és az 50. évfordulós epizód arról szól.
2014. aug. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Hogy érti azt a 6. válaszoló, hogy csak a két széria között létezik? Úgy, hogy a régi és az új között? De az angoloknak, akik látták az elejétől, azoknak nem volt fura, hogy egyszer voltak IdőLord-ok utána meg nem. De mondjuk régen, még mikor elkezdtem nézni a sorozatot, akkor megnéztem a filmet, amiben a 8. Doctor van és ott mintha tényleg úgy volt, hogy az elején azt mondták, hogy a Doctor épp a Gallifrey-re viszi a mester hamvait. De így nagyon hülyeség az egész. A filmben még azt mondják, hogy még meg van Gallifrey, utána meg a 9. Doctor már természetesen, mintha már mindenki tudná, azt mondja, hogy ő az utolsó IdőLord. Az angoloknak nagyon megdöbbentő lehetett.

Ui: Már láttam végig a sorozatot. Persze ameddig kiadták. De a 8. évadról még ne beszéljetek, mert meg mem láttam. Az elejétől megint elkezdtem, hogy felfrissítsem az emlekezetemet. Most járok az 5. évadnál!

2014. aug. 18. 00:22
 9/16 anonim ***** válasza:
Úgy érti, hogy az időháború eseményei a Doktor életében a film és a 2005-ös sorozat között történtek. Ezért van a War Doctor a 8. és 9. Doktor között.
2014. aug. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Már miért lenne hülyeség? A film és az újraindítás között kilenc év telt el, ez alatt felnőtt egy generációnyi gyerek, akik talán sosem látták a klasszikus sorozatot. NS01-el egy teljesen új korszakot kezdtek, új alapokra helyezték a sorozatot, hogy mindenkinek érthető legyen + a régi sorozat kedvelői kaptak egy extra rejtélyt a Doktorral kapcsolatban, amin rágódhatnak. Teljesen jól van ez így, az lett volna fura, ha úgy kezdenek, hogy a kilenc évvel öregebb Paul McGann javítgatja a gramofonját, ami a nagyfilm végén elromlott.

A nyolcadik évad egyébként csak három nap múlva fog elkezdődni Angliában, szóval nem kell félned, hogy elspoilerezik. :)Viszont ha láttad az egész eddigi sorozatot, akkor elvileg tudod a választ a Jennyvel kapcsolatos kérdésedre.

2014. aug. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!