Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplók vagy True Blood?...

Vámpírnaplók vagy True Blood? Esetleg hasonló?

Figyelt kérdés
Még a Teen Wolf-ot néztem, és az is nagyon tetszett, de az most csak heti 1 résszel bővülködik, és addig is kezdenem kéne valami újat, aminek már van 1-2 évada, ezen a 2-n gondolkoztam (illetve az Odaát felmerült bennem de félek, hogy az nekem túl horrorisztikus ilyen címekkel, hogy Madárijesztő, meg kampókéz stb...) de ha van egyéb amire azt mondjátok, simán túlszárnyalja ezeket, akkor írjátok! Amiket már láttam ( bár más kategória ) Once Upon a Time, Doctor Who?, Fringe, Game Of Thrones

2014. aug. 15. 03:11
 1/3 anonim ***** válasza:

A vámpírnaplókról nem tudok nyilatkozni.

A true blood-ot néztem, kb az első 3 évadot, nekem tetszett, csak túl "szappanoperás" és idegesített a főszereplő csaj, de nagyon.

A supernaturalból is kb. az első 3 évad volt meg, nem kell parázni, nem ijesztő, szerintem ugyanúgy tiniknek készül, mint az előbbiek, ha a fringe-dzsel nem volt gondod, ezzel se lesz.

2014. aug. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 hunbula ***** válasza:

Az Odaát nagyon jó! Szerintem egyáltalán nem nagyon ijesztő, semmivel sem rosszabb, mint egy átlagos horror szintje, viszont cserébe mindig szétrúgják a szörny sggét a végén (és pár évaddal később gyakorlatilag alig marad egyepizódos csakis szörnyirtós rész, mert a történetszálra kezd el fókuszálni), érdekes a sztori, jó poénok vannak, meg hát szép emberek vannak benne akiket jó nézni :) Van egy olyan hangulata, amit egyik másik sorozatban sem találtam még, nekem ez a kedvencem.


Lost Girl-t néztem pár részt, esetleg belenézhetsz, ha szeretnél, nem volt rossz, csak engem nem kötött le egy idő után.


Sleepy Hollow az fincsi, az ajánlom bátran :)


Ha Vámpírnaplókat néztél, akkor gondolom az Originals biztos ott van neked, de azért megemlítem, tánha :)


Todd and the Book of Pure Evil is elég más kategória, de én a fejem szétröhögtem rajta, szóval csekkold, ha esetleg :)

2014. aug. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ha tényleg nem durvább a Fringe-nél akkor belevágok az Odaátba :)
2014. aug. 15. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!