Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol találok angol feliratot,...

Hol találok angol feliratot, az Inocence of Muslims c. filmhez?

Figyelt kérdés
Az EGÉSZ filmhez, nem csak a trailerhez, a trailerhez már van feliratom, de az csak 13 perces a film meg kb. 84

2014. aug. 15. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Az angol Wikipédia szerint a teljes filmet (amennyiben tényleg létezik) kevesebb mint 10 ember látta a egész világon és soha semmilyen formában nem adták ki, egyszer vetítették le egy bérelt moziban.


[link]

2014. aug. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Erre rá tudnék cáfolni, mert én a kickass.to-ról ***** töltöttem le, ahol 11 seeder van. Persze ez nem vonja maga után, hogy látta a filmet, de azért nagy az esély rá. Persze még így se sokkal több, mint 10 ember látta.


De, köszi a választ, ha ilyen kevesen látták akkor valószínűleg nem készült hozzá felirat (pláne ha még a létezését is megkérdőjelezik).



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2014. aug. 18. 10:23
 3/6 A kérdező kommentje:

#1

Igazad volt!

Engem jól átvertek. Kb. 90 percig megy ugyanaz a 13 perces videó, ami a film egy részletét mutatja. :(

Pedig jó filmnek ígérkezett.

2014. aug. 21. 21:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Fıgyelj en most nem tudom vagyıs nem ertem ezt,mert elgondolkodtatott a kerdesed es rakerestem a fılmre a Youtube-on nezd csak ıtt van a linkje a traılernek amı ehhez van csatolva:


http://www.youtube.com/watch?v=B-EZPTVi5Cc


Amde a lenyeg most következık ez egy masık fılm ılletve ennek a fılmnek a cime: The Message Az üzenet es steljes egeszeben fent van magyar nyelven ıs a Youtubeon be fogom neked lınkelnı de ez közel 3 oras fılm en ıs többször lattam es ez egy nagyon szuper fılm,bemutatja Mohammed eletenek azon reszeıt amıkor a kınyılatkoztatast kapta vagyıs a KORAN-t es kesöbb amıkor kıvonultak Mekkabol Medınaba ılletve amıkor vegül elfoglaltak Mekkat es a Kaba-t megtısztıtotta a balvanyoktol tehat az iszlam hajnalat mutatja be a fılm ragaszkodva a törtenelmı hüseghez mındvegıg.../Bocs nem magyar laptoprol ırok.... /


Tehat a teljes fılm:


http://www.youtube.com/watch?v=rsjU9-GeCao


Nem tudom egy fılmre gondoltunk e vagy csak a youtube tett be masık traılert a The Message hoz de remelem tudtam neked segıtenı pıcıket :)

2014. okt. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem ugyanarra gondolunk, amire én gondolok, azt letiltották a youtube-ról.

De a film amit írtál szintén érdekesnek tűnik, ha lesz időm megnézem.

2014. okt. 23. 21:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Rendben van, valoban nagyon erdekes a fılm amıt küldtem.

Igen gondoltam hogy nem az lesz az eleg "gyanus" volt ıgy nekem ıs.

Az amıröl te ırtal tulajdonkeppen mıröl szolt?

Nekem van egy nagy kedvenc fılmem, a cime Soraya M megkövezese.

The stonıng of Soraya M...

nem tudom mılyen sokszor neztem meg fent van a Youtube-on ıs.Mondjuk sajnos eleg negatıv peldazatu ha nyugatı szemmel nezzük egy nöt halalra köveznek benne de amugy gyönyörü müveszfılm.

2014. okt. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!