Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 2BrokeGirl. Hasonló sorozat?

2BrokeGirl. Hasonló sorozat?

Figyelt kérdés
Egyszerűen imádom ezt a sorozatot, de még várni kell az ötödik az évadra, így valami hhez hasonlót tudnátok nekem ajánlani?:) Úgy értem, hogy ehhez hasonló, hogy sok-sok poén van benne, ettől függetlenül nem egy idióta sorozat:D és lány/lányok a főszereplő/főszereplők:) Előre is köszönöm a válaszokat!:)

#sorozat #csajos sorozat #2 Broke Girls #2brokegirl #twobrokegirl
2014. aug. 16. 16:38
 1/3 anonim válasza:

Rizzoli & Isles - Született nyomozók

Nem tudom mennyire szereted a krimiket, de ez a sorozat tele van poénokkal és két nő a főszereplő :) Én nagyon szeretem, majd meglátod neked fog-e tetszeni ;)

2014. aug. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem előbb várj a negyedik évadra, hamarabb lesz, mint az ötödik. :D

Esetleg a New Girl-t tudom ajánlani, igaz egy fő-fő-fő szereplő csaj van és mellette a srácok, de szerintem szórakoztató.

Esetleg Don't trust the bitch in apt. 23. Nem sokat láttam még belőle, szóval nem tudom annyira. :D

2014. aug. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha tetszik ez a fajta humor, akkor próbáld be a Whitney-t. Az a Whitney Cummings a főszereplője és írója, aki a 2BG-nek is írja a poénjait.


[link]

2014. aug. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!