Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Viasat 6-on tényleg lesznek...

A Viasat 6-on tényleg lesznek animék?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy most megy rajta a Dragon Ball Z meg a Yu-Gi-Oh! GX de azt is olvastam valahol, hogy fognak adni más animéket is és néhányat folytatnak
2014. aug. 16. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
lesznek!
2014. aug. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Yu-gi-oh! Gx-et biztos végig adják majd.

Nem tudom miért szünetelnek most az Animék.


Most megint amcsi rajzfimek vannak délután. :( Ghost busters talán ami nézhető. Egy-egy részel igazán ismételhetnék a két Animét.

2014. aug. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Eddig a Dragon Ball Z és a Yu-Gi-Oh GX ment rajta. Az előbbit végig leadták, ezért most nem vetítik, az utóbbit pedig szüneteltetik, de valószínűleg folytatni fogják (csak az kérdéses, hogy meddig, mivelhogy a befejezetlen amcsi verziót szinkronizálják).


A Facebook-jukon írták, hogy fognak még adni mást is, ami meglepetés lesz.

2014. aug. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem de vajon fognak adni olyan animéket mint pl Bleach vagy Naruto Shippuuden?
2014. aug. 18. 11:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet tudni, és kérték a Facebook kommentelőket is, hogy hagyják abba a kérdezgetést, mert már elegük van abból, hogy folyton az animék miatt nyaggatják őket.


Majd valamikor lesznek animéik, egyelőre csak ennyit tudunk, azt nem, hogy mely sorozat(ok) és azt se, hogy mikor.

2014. aug. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!