Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mi lesz a hetfoi...

Szerintetek mi lesz a hetfoi sorozatban (joban rosszban) a borton lazadas kozben amikor betty nem akar kimenni, kondrad hivja es Mari egyik szeretoje megoli oket? Vagy mi lesz

Figyelt kérdés
Szerintetek mi fog tortenni? Annyira varom mar. Kivancsi vagyok. Ti is?

2014. aug. 17. 13:32
1 2
 1/11 anonim válasza:

Szerintem Konrád profi!:) megfogja oldani. ő a kedvenc szereplőm:DD

meg Roland.:DDDD tudom hülyeség, de nekem tetszik, hogy ilyen kemény!!:)

2014. aug. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

De azis lehet hogy jönnek Roland emberei és rendet tesznek. Élénk fantáziám van!:DDD

Roland forever:D

2014. aug. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem is Roland a kedvencem :) asszem egy picit bele is szerettem :3
2014. aug. 17. 17:25
 4/11 anonim válasza:

Szerintem nem lesz semmi, csak Betti meg fog sérülni, de nem hal bele.

Nekem Mázsamari a kedvencem :)

2014. aug. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mazsa Mari is jo. Csak neha elfelejtem h szineszkedik es megijedek tole :0 :)
2014. aug. 17. 22:09
 6/11 anonim válasza:

én azon szoktam gondolkozni, hogy a valóéletben milyenek a színészek, mondjuk szerintem Mari irtó jófej valójában:)

1,2 voltam:)

2014. aug. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Vera felakasztotta magát?:OOOO

1,2

2014. aug. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 violetta 2002 ***** válasza:
annyira régen láttam már.eltudnátok mondani mi történt ebben az 1 hónapban?azt olvastam hogy lesz egy új szereplő aki a tavalyi szépségkirálynő volt és tetszik neki szabi.benne van már a sorozatban?
2014. aug. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

még nincs.

- Szóval addig gondolom megvan hogy Betti és Barbi börtönbe kerül. itt egy másik csapattal összetűzésbe kerülnek.

kitörik egy börtön lázadás, amiben leszúrnak egy ört és egyett Bettivel együtt túszul ejtenek.

- Vera vissza tér a sorozatba, mint Lux Endre társa, feladata hogy, Lucát visszavigye a szektához. Ám ez nem sikerül, mert mielőtt a terv végbemegy, Luxot lelövik, Vera sokkot kap és 3 napig nem eszik nem alszik, nem vesz tudomást a világról. Sokkterápiával végre sikerült visszazökkenteni a való világba, de nincs kibékülve magával.

- Rolnad megöli Balázst, és ráken egy gyilkosságot, mert megakarta szöktetni Bettit a börtönből ami meg meghíusúlt mivel Balázs valószínűleg egy tó mélyén fekszik.

- Zsanett megszüli gyermekét, de egy vérvizsgálat során kiderül, hogy István a kicsi apja. Emiatt mindenki elfordúl tőle és Istvántól.

- Kardos dokit kirúgják, mivel felazott Zsaninak.

- Böbe Erdélybe utazik Guszti bácsihoz, aki újra beteg lett, és testvére Piri néni gondoskodik a Bodolai családról, káposztát főz éjjel nappal, amiből mind a gyerekeknek, mind a család apának nagyon elege van.

- Piri néni, azt hiszi Szabiról, hogy meleg, mert jelenleg nincs barátnője, sokat van együtt Biggel, és egy testépítő magazint talált a táskájában, amiben csak férfiak vannak.

- Az apja kérdőre vonja Szabit aki jót nevet az egészen , és összefognak, és megviccelik Piri nénit.

- Ma viszont Vera a korteremben felakasztotta magát, mert bűnösn mert nem akart több fájdalat okozni a családjának. (ezzel sikerült) nem tudom mi lesz szegény Lucával!!:ccc

2014. aug. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
1,2 és 9. voltam
2014. aug. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!