Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Autós film SEGÍTSETEK!?!

Autós film SEGÍTSETEK!?!

Figyelt kérdés

Kérlek Segítsetek! Egy jó pár évvel ezelőtt láttam a tv-ben egy nagyon jó autós filmet még mai napig sem találtam meg és muszály megkérdezzem hátha valaki tudja.. Avval indul hogy egy piros BMW ha jól emlékszem valami ilyen de nembiztos..

[link]

Szóval üldözik a rendőrök az anyósülésen mellette egy csaj ül akit meglőttek és mingyárt elvérzik de már gyorsabban nemmegy, a zsaruk a nyomában és úttorlaszt állítottak fel előtte és ekkor elfogták majd egy 30-40 év múlva nemtudom pontosan kijön a börtönből és az onokája megy érte már öregember lesz akkor. Többre nem emlékszem de autóversenyzésről szól az egész film és nagyon jó! Ha valaki tudja kérem irja le a címét! :)



2014. aug. 17. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Tipp:


A mexikói határ (The Last Ride, 2004)


[link]

2014. aug. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát beszarás!! :D

Honnan tudtad? ez a,z habár nem ugy ahogy én leirtam de ez az a film most mikk megnéztem látom. :D

Nagyon szépen köszönöm! :)

2014. aug. 17. 23:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Szívesen. :)


Erre kerestem a Google-ben és a 3. találat volt:

movie|film|series+prison+grandson+chase

2014. aug. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!