Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Violettában a 3. évadban mi lesz?

Violettában a 3. évadban mi lesz?

Figyelt kérdés
Főként Leon és Violetta kapcsolata érdekel.
2014. aug. 17. 22:41
 1/3 violetta 2002 ***** válasza:

együtt lesznek de megint valami fiú közbeszól és újra szakítanak.angienek gyereke lesz germántól

[link]

leon megsérül motorozás közben de jól lesz

violetta és ludmilla tesók lesznek de nem sokáig mert germán már nem fogja szeretni ludmilla anyját,priscillát mert angie akkor tért vissza ezért lesz gyerekük

én ennyit tudok.

2014. aug. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 violetta 2002 ***** válasza:
nem,lány fog közbeszólni viluék kapcsolatában,valami gery nevű
2014. aug. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jön egy Clement nevű fiú, akit Alexként fogunk megismerni (vagy fordítva, nem tudom biztosra), azért van két neve, mert kettős élete él, mivel az apja ellenzi, hogy a fia a stúdióba járjon. Neki be fog jönni violetta. Jön egy Gery nevű új lány, róla nem tudok semmi háttérinfót, de az biztos, hogy León tetszik neki. Arra nincsenek biztos információk, hogy ez hogyan fogja befolyásolni Vilu, és León kalcsolatát! Aki bármit ír ezzel kapcsolatban, az csak találgat! León motorbalesetet fog szenvedni, ugyan megússza, de ennek következményeként az orvosok választás elé állítják, hogy vagy a motorozást, vagy a Studio-t választja, ugyan is mind a kettőt nem csinalhatja, mert az túlságosan megterheli a szervezetét! German egy időre össze fog jönni Ludmilla anyukájával.. Vilu és Ludmilla már nem lesznek olyan rosszban, mint az első évadban, de lesznek nézeteltéréseik, csak Ludmilla már nem annyira gonosz. Angie valamikor vissza fog jönni, de szerintem orbitáliy nagy baromság, hogy gyerekük lesz.. Én is láttam azt a képet google-on.. De valahigy akkor sem hihető! De majd nem sokára kiderül az igazság! Fran tudomásom szerint szakít Marcoval-val, és Diegoval kezdenek összemelegedni, de ez sem teljesen biztos. Cami-val nem tudkm mi lesz.. Ludmilla továbbra is Federicoval jár, de Federico nem olyan sok részben szerepel. Jön egy új férfi tanár a Studio-ba, az ő nevét nem tudom. Gregorio nyit egy másik stúdiót, amibe átcsábítja néhány volt diákját. Thomas sem fog valószínűleg visszajönni.. De biztosra ezt sem lehet tudni. Lényegében ennnyi. :)
2014. aug. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!