Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt eddig a leghosszabb...

Mi volt eddig a leghosszabb idő, amit sorozatnézéssel töltöttetek el? Ha néztek egy sorozatot, kb mennyi részt néztek egy nap?

Figyelt kérdés

2014. aug. 18. 11:05
 1/4 anonim válasza:
attól függ hány perces. 20 vagy 40(ezek talán a leggyakoribbak). Nekem a legtöbb idő Battlestar Galacticával 7-8 rész egy este/éjszaka(ez kb 5-6 óra)
2014. aug. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Utoljára a trónok harca 3. évadát néztem meg. Egyben :)
2014. aug. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legutobb az Arrow elso szezonja es a masodik fele ket nap alatt. A Battlestart is igen folyamatosan neztem, a Supernatural elso szezonja ugyancsak 2 nap alatt, amibol 9 resz egyben. Legelso ilyen komolyabb sorozatnezesem pedig a Stargate Sg-1 volt, ami egy nyaramba telt, bar ott nem mindig neztem egymas utan.
2014. aug. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Stargate sg-1+atlantisz 15 évad tömény jó sorozat. Nekem egy telem ment rá de megérte! :D
2014. aug. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!