Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok mondani igaz történeten...

Tudtok mondani igaz történeten alapuló horror filmeket?

Figyelt kérdés

Eddig sajnos csak 2 ilyen filmhez volt szerencsém, de ezek sokkal érdekesebbek is voltak számomra. Szóval tudnátok néhány ilyen filmet mondani?

Előre is köszönöm!



2014. aug. 22. 17:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mostanában minden film elején bemondják hogy igaz történet alapján készült,de nehogy elhidd már ezt,egyik se az alapján készült,meg max annyiban tűnt neked izgalmasabbnak hogy belegondoltál hogy ez megtörtént valakivel,na de melyik 2 film volt ez?
2014. aug. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

A Démoni doboz, és a Démonok között volt.

A Démonok között főhősei után még kutattam is kicsit, és azt írták igaz, valamint a Démoni dobozra is találtam ilyen történetet.

Vagyis lehet, hogy még sem történtek meg?

2014. aug. 22. 17:44
 3/14 anonim ***** válasza:

Amityville

[link]

2014. aug. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
biztos hogy nem történt meg,csak azért mondják hogy igaz hogy jobban el tudják adni a filmet
2014. aug. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Oké, hogy jobban eltudják adni, de azért mégis csak lehet valóság alapja, ha megcsinálják. Nem fognak csak azért történeteket kreálni, hogy a filmekre azt mondják, hogy igaz történet alapján készültek...szóval lehet benne valami, ha már mondják. Szerintem.
2014. aug. 24. 22:40
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A szomszéd lány- THe girl next door. Ez nem teljesen horror,hanem inkább egy brutális dráma,de igaz történeten alapul..
2014. aug. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Annyival kiegészíteném,hogy a 2007-esre gondoltam
2014. aug. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A Halálhegy-A Dyatlov-rejtély nagyon jó
2014. aug. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
kérdező te akkora naiv vagy,miért ne találnának ki?5 percükbe se telik és máris milliókkal többet keresnek vele,nem tudom miket gondolsz te
2014. aug. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
óóó bocsánat, hogy azért jobban érdeklődöm ezek iránt, és nem gondolnám, hogy csak azért kitalálnának egy ilyen sztorit, és adnának neki hátteret, hogy eladják. De egyébként ha igaz történetet dolgoznak fel azt több helyen is megtalálni, és nem csak a hasukra ütnek az írok....ezer bocs, hogy ilyen *naiv* vagyok......
2014. aug. 26. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!