Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki es miert szeretitek az...

Ki es miert szeretitek az alkonyatot, en is imadom, de nem bant titeket azok a videok amik a youtubon vannak ahol megmutatjak hogy pl hogy is csinaltak a farkast, meg hogy az csak 1 babu?

Figyelt kérdés
En miota megneztem 1 par ilyen videot azota mar mas szemmel nezem ezt a filmet.Mostmar banom hogy megneztem oket ,marmit a youtubost videokat ,amiben megmutatjak hogy ami a filmben van az nem is igaz ,gondolok itt az utolso reszre ahol van a csata ,a helyszin is csak 1 zold terem .
2014. aug. 22. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én is nagyon szeretem, de én nem a videókat néztem meg, hanem kulisszatitkoknál olvastam. Szerintem ne nézz több videót, mert akkor lehet, hogy már nem tudod majd később ugyanolyan átéléssel nézni az egészet. Ne arra gondolj hogy hogy csinálták,hogy érték el amit látsz, hanem varázsoljon el a történet a gyönyörű kisugárzása továbbra is.
2014. aug. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is IMÁDOM az Alkkonyatot.Legfőkébb azért szeretem ezt a remek filmet mert szép sőt gyönyörű a történet és benne van Taylor Lautner!!!
2014. szept. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!