Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy animációs filmet keresek...

Egy animációs filmet keresek a 2000-es évek elejéről?

Figyelt kérdés

Általános iskolás koromban láttam akkor jelenhetett meg talán 2001-ben.


A történet röviden: egy kisebb falut sakkban tart egy gonosz, akinek a szeme mindent lát (egy piramis tetejéről). Így aztán nem tudnak ellene tenni semmit mert mindent messziről észrevesz. Egyszer csak születik egy kisgyerek aki termetét kihasználva egy föld alatti alagúton át átjut a piramis másik oldalára (ahová nem szokott figyelni és) ahol esélye van legyőzni a gonoszt és végül természetesen sikerrel jár.


Már próbáltam megkeresni többször is de nem sikerült, próbáltam nézni filmadatbázisokban de nem találtam. Asszem ez minden amit el tudok róla mondani, ha bármi hasznosat tud bárki mondani azt szívesen fogadom :)



2014. aug. 24. 20:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!