Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismeritek ezt a dínós filmet?

Ismeritek ezt a dínós filmet?

Figyelt kérdés
Egy elég régi dinoszauruszos filmről van szó, kislányként nagyon szerettem. Ennyire biztosan emlékszem belőle: egy iskoláscsoport a Természetrajzi Múzeumba látogat, és az egyik fiú valahogyan ott marad (?) éjjelre is. Találkozik egy idegenvezetővel vagy mivel, aki ad neki egy olyan régi 3D szemüveget, amivel ha megnézi a dínók csontvázait, látja, hogyan éltek. A maga idejében szuper film volt és sok szép emlék kötődik hozzá, úgyhogy örülnék, ha tudnátok segíteni! Ötletek?

#film #3D-s szemüveg #dinoszaurusz #múzeum #donoszaurusz #dínócsontok
2014. aug. 24. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Ismerni asszem ismerem, egy ilyesmi megvolt kazettán (azóta nézhetetlen, mert a szalag összegyűrődött). Olyan volt, hogy Richard Owen szobra életre kel és körülkíséri a srácot? Közben vannak ilyen nagyon primitív és kezdetleges 3D-s animációk is.
2014. aug. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tenném rá a nyakam, hogy Richard Owen volt, de igen, most hogy mondod, a szobor életre kelt és körülkísérte a srácot. Legalább már nem csak nekem rémlik ez a film! :) Sajnálom, hogy elveszett a kazetta, mert emlékeim szerint elég jó film volt... vagy csak az idő szépít? Hihetetlen, hogy a neten semmi nyoma... mintha nem is létezett volna. :(
2014. szept. 2. 20:42
 3/7 A kérdező kommentje:
De azért nagyon köszi az építő választ! ;) Már egyre több minden rémlik!
2014. szept. 2. 20:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Szívesen adnék több infót is, ha tudnék, csak sajnos nem tudom, hova lettek téve a kazetták. Máskülönben meg tudnám mutatni a borítóját és a címét. Majd szétnézek, hátha megtalálom, mert fejből nem rémlik nekem sem.
2014. szept. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az igyekezeted, és hálám jeléül mennek a zöld mancsok! :)
2014. szept. 3. 17:11
 6/7 anonim ***** válasza:

A kazettát még nem találtam meg, de rákerestem a neten, és ez volt az:


[link]


Nem tudom, hogy erre gondoltál-e, de ez pont olyasmiről szól, amit leírtál: egy kölyök eltéved a múzeumban, ahol találkozik Richard Owen szellemével, aki körbekíséri és mesél neki a dinókról. Ehhez is járt 3D-s szemüveg és pár nagyon primitív, nagyon kezdetleges számítógépes animáció szerepelt benne, amiket a szemüveggél kellett nézni.


A Londoni Természettudományi Múzeum adta ki, és úgy emlékszek, a magyar borítóra is az volt ráírva, hogy Dinosaurs.

2014. szept. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
HŰABETYÁRMINDENIT! EZ AZ! :D Köszönöm, zseniális vagy!És lőn, mégiscsak létezik! :D Köszi, köszi, köszi!!! *-*
2014. szept. 3. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!