Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sürgősen keresek egy filmet,...

Sürgősen keresek egy filmet, ismer valaki egy jó filmkereső oldalt?

Figyelt kérdés
2014. aug. 25. 20:22
 1/4 A kérdező kommentje:

Illetve, ha akad valaki, aki itt is tudna segíteni:

Évek óta keresek egy filmet, sajnos színészek, rendező nevére nem emlékszem, a sztorit tudnád leírni. Tehát főhősünket megbízzák azzal, hogy busás összegért dolgozzon egy titkos projekten. Teszik ezt azzal a feltétellel, hogy amennyiben elkészül munkájával, számlájára megtörténik az átutalás, melyből élete végéig luxusban élhet, emlékeit viszont törlik. Minden rendben halad mindaddig, míg el nem megy felvenni pénzét, mely szőrén-szálán eltűnt, személyes holmijai között, viszont rengeteg furcsaságot talál. Időközben támadás éri és a saját maga által hátrahagyott tárgyak segítségével menekül el. A cselekmény további részében fény derül arra, hogy egy jövőbe látó gépen dolgozott, mellyel saját jövőjébe is beletekintett, hátrahagyva a meneküléshez majd a gép elpusztításához szükséges segédesközöket.

Előre is ezer köszönet ha valakinek beugrik a cím!!!!!!!!!!!

2014. aug. 25. 20:23
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A felejtés bére
2014. aug. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!!!!!!!!!!!! Ez az, réges-rég kerestem már :) Megvan a ma esti film :)
2014. aug. 25. 20:39
 4/4 anonim válasza:
Köszönöm szépen :D Én is ezt a filmet kerestem és a poszt segítségével megtaláltam :)
2017. jan. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!