Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi az értelme az ilyen idióta...

Mi az értelme az ilyen idióta rajzfilmeknek?

Figyelt kérdés

A Nickelodeonon szoktak menni két műsor között ilyen rövid kis mesék. Van egy bizonyos Shikato című idiótaság is. Valami szarvas szerű lények vannak benne és kötrülbelül 10 másodperces az egész. Az egészben nem csinálnak semmi értelmeset csak úgy vannak. Van olyan amkor csak úgy mennek, van mikor leugranak egy szakadékba, van mikor kettő összeütközik. És az egész ilyen semmitmondó értelmetlenség. Én nem tudom hogy mi lehet az egész értelme de reménykedek hogy valaki aki szokta nézni a Nickelodeont az meg tudja mondani.

Illesztek be pár képet amit google-ba találtam:


[link]

[link]

[link]


És találtam egy videot is youtube-on amibe benne van egy pár rész. Azt is berakom:


http://www.youtube.com/watch?v=v33B3vQXG8M


2010. jan. 16. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez olyan mint a Happy Tree Friends, csak lebutítva.

Egyiknek sincs értelme, de kiváló agysejtpusztításra.

2010. szept. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ezt pont nem adják, de sok más ilyen rövid valamiket igen D: A legtöbbje értelmetlen idiótaság, EGY van ami aranyos, de persze a címét nem tudom megnézni, mert azt nem írják ki... de idegesítenek :D
2010. szept. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmi értelme, de a csatornák megveszik, mert olcsó.
2010. szept. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jók. Nem a sztori a lényeg, mivel az gyakorlatilag nics is benne, hanem a vizuális élmény, ahogy látod őket együtt forogni a levegőben. Próbáld meg használni a jobb agyféltekédet is, az fog segíteni abban, hogy élvezd.
2010. szept. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már nem megy csak régen ment!:D Régen írtam ki amúgy csak most kiemeltem!Köszi a válaszokat!Felpontoztam mindenkit!:D
2010. szept. 14. 21:52
 6/8 anonim válasza:
Mélyebb pszichológiai értelmük van. Értelmetlennek látszik, de ha nekiállsz mélyebben elemezgetni, rájösz, mik is ezek. Többnyire az ösztönökről szólnak, tudatalatt próbálnak meg hatni rád. Én régen beszíva néztem ezeket(másfél éve nem nyúltam fűhöz), abban az állapotban rögtön levágtam, mi a mondanivalójuk:P Azóta fű nélkül is megfejtem az ilyen sz@rokat:) Egyébként nem élek zölddel, másfél éve befejeztem.
2010. dec. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Pédaképp ott van, amikor az egyik szarvas lelöki a másikat a hegyről és a helyére áll. Vigyázz a pozíciódra\küzdj meg a pozíciódért, ugyebár nem könnyű megmászni a hegyet. Na ezeket lehet mélyebben is elemezgetni. Ezek annyira egyxszerű dolgok, hogy az átlag ember nem vágja le, és igazából így lehet a legjobban manipulálni tudatalatt.
2010. dec. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát, őszintén szólva, ezeknek még lehet, hogy több értelmük és hasznuk van, mint azoknak, amik mostanában mennek azon a csatornán, mint amivé a Nickelodeon vált.

Amúgy nekem tetszik.

2010. dec. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!