Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok nagyon vicces filmeket/...

Tudtok nagyon vicces filmeket/sorozatokat?

Figyelt kérdés
Olyat keresek amin az ember tényleg halálra röhögi magát.
2014. aug. 26. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
két pasi meg egy kicsi
2014. aug. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
azt már ismerem :D
2014. aug. 26. 17:05
 3/10 anonim ***** válasza:

A Monty Pythonon halálra lehet röhögni magad. Ez persze az értelmi szintedtől függ.

Idézem egy kommentelőt:

"Ez nem az a fingós-böfögős "humor", amit tájékozottság, olvasottság és IQ hiányában is lehet értelmezni. A kifordított szerepek erős társadalomkritikai töltete a mai napig megállja a helyét, abszolút rávetíthető a mostani világra is. Aki ezt nem látja, azt csak sajnálni tudom, és ajánlom neki a Reszkessetek betörőket, azt érteni fogja tutira, nem kell nagyon tortáztatnia az agyát hozzá. :D "


Ajánlom még a Pofa be! című filmet, vagy a Johnny Englis c. film első részét.

Ezeken még a nagyszüleim sem aludtak be.

2014. aug. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Cleweland show, Family Guy, South Park, Bricleberri, és a kedvencem: Bob burgerfalodája.


Mind amerikai animációs sorozatok, a Comedy Central magyar humorcsatornán szoktak menni este, de a neten is megtalálhatóak, de néhánynak nem az összes része.

2014. aug. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A Monty Python-t szeretem, főleg a repülő cirkuszt :D nagyon halálra röhögős az biztos. A tipikus fingós-böfögős agyatlan humorért mint az Üvegtigris (nem vagyok biztos benne hogy bármiféle humor is van benne) vagy az Amerikai Pite nem vagyok oda, ritka hogy egy ilyen filmen/sorozaton sokat tudjak nevetni.
2014. aug. 26. 17:53
 6/10 anonim ***** válasza:
The Big Bang Theory (Agymenők)
2014. aug. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
azt is láttam, meg az IT Crowd-ot is, ami kicsit hasonló
2014. aug. 27. 14:26
 8/10 anonim ***** válasza:

a masnaposok 1,2,3

nagyon beteg film imadom mindig jo kedvem lesz ha gneem mert ahanyszor megnezem elkap a rohogogorcs

2014. aug. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
chuck
2014. aug. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8.vagyok *megnézem
2014. aug. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!