Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik a jobb?...

K.mefisto1 kérdése:

Szerintetek melyik a jobb? Bleach vagy naruto és miért?

Figyelt kérdés
2014. aug. 26. 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A Naruto annyiban jobb hogy nem az történik hogy a főszereplő legyőzi a fő gonoszt,aztán elveszíti az erejét és ezt újra meg újra eljátsszák,a Narutóba legalább egyenesen halad a szál
2014. aug. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a Naruto a jobb. Régebben mind a 2-t néztem, és mindig a Narutot vártam jobban.
2014. aug. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az előző válaszadó vagy: És, hogy miért, azt nem tudom megmondani. Nekem az olyan stílusú tetszik jobban.
2014. aug. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
vagyok*
2014. aug. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szintén a Narutora szavaznék, de őszintén, mindegyik középkategória nálam. Messze nem kidolgozott és mind kettőben sokkalta több lehetőség lehetett volna, mint amennyit kihoztak belőle.
2014. aug. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is a Narutot szeretem jobban. A Bleachet is néztem még régebben az Animax-en, de nem annyira van alap története. Csak szakaszokra van bontva az egész, kisebb történetekkel és ahogy előttem mondták, ezek elég sablonosak. És szerintem a kardok és a kissé szamurájkinézetű emberkék nem valók a modern világba.
2014. aug. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Narutóra szavazok, mert:


Bleach: sztem kijelenthetjük,hogy az első nagy része az egésznek az elejétől Rukia megmentéséig tartott. Utána a következő nagyobb részek ugyanerről szóltak, csak más szereplőkkel, tehát egyáltalán nem kreatív, a történet önmagát ismétli:

1) Ichigónak találkozik egy shinigamival (Rukia) és hirtelen shinigami ereje lesz. Elkezd hollowkat ölni, feléled a hollow ereje. Küszködik egy ellenséggel (Renji), esélye sincs a másik ellen (Byakuya). Egy szökött shinigami (Urahara) tanítja. Elmegy megmenteni Rukiát. Simán legyőzi Renjit, majd bankaija lesz és legyőzi Byakuyát.

2) Találkozik a vaizardokkal, és majd ő is megtanulja használni a hollow erejét egy szökött shinigamiknak köszönhetően. Elmegy megmenteni Orihimét. Közben egy arrancarral küszködött (Grimmjow), egy másik (Ulquiorra) ellen esélye sem volt. Viszonylag könnyen legyőzi Grimmjowt. Aztán teljes hollowként Ulquiorrát is.

3) Elmegy megmenteni a shinigamikat és Karakura lakosait. Küszködik egy shinigamival (Ichimaru), egy másik (Aizen) ellen esélye sincs. Egy szökött shinigami (Isshin) tanítja. Majd Aizenhez hasonló lesz (Aizen is megjegyzi) és legyőzi őt.

4) Találkozik a fullbringerekkel, neki is lesz olyan képessége, amihez egy szökött (helyettes) shinigami (Ginjo) segíti. Elmegy megmenteni a hozzá közel álló személyeket. Majd visszatér a shinigami ereje és legyőzi Ginjót.

5) SPOILER találkozik a quincykkel és elmegy megmenteni Hueco Mundót. Harcolt Kirge Opiével, aztán Juha Bachhal és feléled a quincy ereje.


Röviden: ismétlődő szar.

----------------------------------------------------------

Naruto: folyamatosan halad a történet vége felé, nem önmagát ismételgetve. Szerintem a "sima" Naruto az nagyon jó volt, a Shippuuden kb. Jiraiya és Itachi haláláig viszonylag jó volt, de azóta egyre inkább Dragon Ball feeling. Az elején lévő, trükkösen támadó ninjákból kb. szörnyek lettek. A "háború" nagyon rossz, sok harcot nem rajzolt meg Kishi, ezért az anime készítői készítettek hozzá fillereket, amik még rosszabbá tették. Mindig azt mondták,h az ANBU a legerősebb osztag minden faluban, de ezzel szemben a háborúban többnyire csak az ismert karakterek játszották a főszerepet, más kimagasló shinobit nem igazán lehetett látni. Az Obito és Madara ellentét, az hogy egymás ellen tervezgettek, nekem tetszett, és az is mikor SPOILER Obito lett a 10farkú jinchuriki és Rikudoéhoz hasonló erőt kapott. De aztán az ő legyőzésével Madara lett a főellenség, ami már tragédia, pl. hogy lehet az,h a 9 bijuu együttes erővel annyira volt képes,h Madarának 1 db karját tépték le, majd Madara 1 db jutsuval kb. 5 másodperc alatt mindet legyőzte...? Aztán kiderül,h minden mögött fekete Zetsu állt és puszta kézzel átszakítja Madarát... A legújabb főellenség, a fő-főellenség Kaguya pedig kimondottan szánalmas. Minden vérvonal képességet birtokol, sokkal erősebb, mint a Rikudo Madara volt, de mégis Sakura (!!!) az, aki megtudja lepni.

2014. aug. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Úgy látszik, hogy csak nekem tetszik jobban a bleach.
2014. szept. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem a Bleach :)
2014. szept. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Bleach :D
2014. dec. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!