Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pretty Little Liars, hánykor?...

Pretty Little Liars, hánykor? (7/8 c)

Figyelt kérdés

Szóval most lesz a Fatal Finale. Meg szeretném nézni, találtam is élő közvetítést, de mikor nézzem? Mármint az van írva hogy 7/8 c.

Köszönöm előre is a válaszokat!! :)



2014. aug. 26. 23:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Ilyen idő nem lehet, mert nyugat van előbb és utána central: 8/7c = ugyanaz az idő két időzónában.


6 óra különbséggel este 8-kor nálunk hajnal 4 van.

2014. aug. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

eh, elszúrtam :D

20:00 + 6 = 02:00, úgyhogy csak hajnal 2 óra van, akkor kezdődik.

2014. aug. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, bár már megnéztem, és igen, 2kor kezdődött. :)) Ment a zöld kéz!
2014. aug. 27. 17:33
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el.... Alison A, és tényleg megölte Monát?!! Ilyen nincs :'(
2014. aug. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a sorozat openingje sokkal többet mutat annál, mint ami....

Ez nem szpolier, de szerintem az lesz ennek a sorozatnak a vége, hogy a négy lány kinyírja Alisont :) és máris érthető az opening :)

Egyébként tuti nem Ali ölte meg Monát.

A-ből pedig szerintem kettő van...egy férfi és egy nő...a tegnapi A egy nő volt, de pl. az ötödik évad első részében A-nek pasis testalkata van.

Figyeljétek majd A alakját, ha kell állítsátok meg és úgy figyeljétek, de kizárt, hogy A egy valaki legyen...egy pasi meg nő alakítja, és hol ez hol az jelenik meg.

2014. aug. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

SPOILER

Nekem Mona volt a kedvencem az elejétől fogva..bár mondjuk számítottam rá hogy ő hal meg, de akkor is. Annyira dühös voltam :( Alisont utálom, bár nem hiszem hogy ő A.:) Utolsó igazad van :) Amúgy meg kiderülhetne már végre, hogy ki A igaziból, mert már nagyon kezdik húzni az egészet..

2014. aug. 28. 17:41
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen és ezzel az a baj, ezzel az időhúzós dologgal, hogy minél többet halogatják, annál kisebbet fog ütni, ha kiderül ki az igazi A-k ( mert többen vannak). Mert minél több évad lesz annál kevesebbre fognak emlékezni a nézők a korábbi évadokból és nem fogják majd látni az összefüggéseket.

Monát én is kedveltem, de biztos voltam benne, hogy valaki el teszi majd láb alól.

Én annak örülnék legjobban, ha a négy csaj végülis teljesen Ali ellen fordulna és el tennék láb alól a legvégén. Nem utálom Alit, de én ezt bizonyos szinten méltó lezárásnak tartanám.

2014. aug. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, és már annyira bonyolult az egész.. a Bethanys, Melissás dolgok. És annyi mindent nem tudunk még. Ki ölte meg Mrs. D-t, Monát? Kinek falazott Mrs D.? Kik voltak New Yorkban? (a sok sötét kabátos emberek) És még tudnám folytatni. Amit a legjobban sajnálok, hogy az egész kezd hihetetlenné válni. Az elején még kapták az üzeneteket, meg dolgokat kellett megcsinálniuk, az még hihető is volt, de most már embereket ölnek meg, mert túl sokat tudnak? Meg Alison mégsem halt meg, stb. Remélem a készítők valamilyen érthető véget találnak ki, bár nehéz lesz.
2014. aug. 29. 11:04
 9/9 anonim válasza:
Cece nekk falazott mrs D
2014. aug. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!