Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik filmre gondolok?

Melyik filmre gondolok?

Figyelt kérdés
régebbi film 2010 előtti az biztos. A történet arról szól, hogy egy család teljesen elszigetelődik a hegyekben a hóvihar következtében, és később bemenekítenek a házba egy fickót, akiről kiderül, hogy gyilkolós fazon. Izgalmas thriller, és nem a kanadai-amerikai készítésű Hóvihar című film. Remélem valaki ismeri! :) Minden segítséget köszönök!!

2014. aug. 27. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
2014. aug. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Juj köszönöm szépen!!! :) Nem rémlett, hogy Hasselhoff is játszott volna benne, de nagyon régen láttam, és szerintem ez az. Már nézem is, nagyon köszönöm, és remélem az emlékeim nem csalnak, és tényleg jó kis film. :) Szép estét mindenkinek! :)
2014. aug. 27. 21:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Remélem tényleg ez az. Nekem rögtön a Hasselhoffos verzió jutott eszembe. Ő játssza a rosszfiút talán. :D
2014. aug. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!